09:54:31
  • Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Oda seçimlerinin önemi üzerine…

9 Nisan 2018
Oda seçimlerinin önemi üzerine…

Phentermine Order Online Reviews TİCARET odalarının ülke ve sektörler için önemi çok ama çok büyük. Bundan dolayıdır ki, oda seçimleri her zaman kıran kırana geçmiş, büyük heyecanlara sahne olmuştur. 9 Nisan pazartesi itibariyle tüm Türkiye’de odalar ve borsalar için seçimler yapılacak. Eş zamanlı olarak İstanbul Ticaret Odası’nda (İTO) da meclis üyeliği ve komiteler için sandık başına gidilecek. Bizim temsil edildiğimiz komite, 23 Nolu Yolcu Taşımacılığı ve Seyahat Acenteleri Komitesi… Geçtiğimiz dönem başkanlığını yaptığım komite için de, ciddi bir yarış söz konusu. Farklı ittifak arayışları oldu, ancak önünde sonunda taşımacılarımız ortak bir duruş sergilemeye karar verdi. Ben inanıyorum ki, bu seçimden alnımızın akıyla çıkacağız. Seçilenlere şimdiden başarı diliyor; kazananlardan diğerlerinin de haklarını da sonuna kadar savunmasını bekliyorum. Bu arada, artık turizm sezonuna girmek üzereyiz. Herkesin umduğunu bulacağı bir sezon temenni ediyorum.

How To Buy Phentermine 37.5 Mg

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."
http://answerwedding.com/category/custom-marriage http://blog.aulddragon.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://blog.aulddragon.com/2015/07/arcanic-the-learned/ http://salmosca.com/portfolio/archives/ Phentermine Tablets Buy Online http://africaontheblog.com/eu-africa-relations/ Phentermine Buy Phentermine No Prescription Cash On Delivery Order Cheap Phentermine Online http://newportmanners.com/how-to/how-to-wear-suspenders-braces/