• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.834 / 4.842
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

NOVATECH’TEN LASTİK KAPLAMA GARANTİSİ

3 Nisan 2017
NOVATECH’TEN LASTİK KAPLAMA GARANTİSİ

Pirelli’nin kaplama teknolojisi Novateck, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, Pirelli  ticari araç lastiklerinin hem karkasını hem de kaplamasını garanti kapsamına aldı.

TÜRKİYE’de lastik kaplama oranı, Avrupa ve Amerika’nın çok çok gerisinde. Geçen yıl satılan ticari lastiklerin yüzde 25’i kaplama oldu. Avrupa’daki ortalama oran ise yüzde 40’lar civarında.

Ancak son yıllarda ülkemizde lastik üretimi yapan global aktörlerin çabalarıyla, kaplama oranı artıyor. Pazarın önemli oyuncularından birisi olan Pirelli’nin ticari araçlara yönelik Pirelli güvencesi ve teknolojisi ile hizmet veren Novateck, kullanıcılara yönelik garanti hizmetini de başlattı. Hem karkasın (lastiğin iskeleti) hem de kaplamanın dahil olduğu garanti kapsamı, Türkiye’de lastik kaplama sektörü için de bir ilk oldu.  Pirelli Novateck’in Türkiye genelindeki 15 yetkili atölyesinde Novateck sırt ile kaplanan ticari araç lastikleri, yeni uygulama ile kullanım kaynaklı oluşan hataların dışında, tüm ürün, üretim ve kaplama hatalarına karşı karkas garantisi kapsamı 1 yıl daha uzatıldı.

Kullanıcıların garanti hizmetinden yararlanması için, karkasın Pirelli olması ve kaplamanın da yetkili bir Novateck atölyesi tarafından Novateck sırt ile kaplanmış olması gerekiyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."