• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Nizip Akgün’e 25 Prestij SX

5 Ekim 2016
Nizip Akgün’e 25 Prestij SX

TEMSA, önemli Prestij SX satışlarına bir yenisini daha ekleyerek Nizip Akgün Petrol Nakliyat’a tam 25 Temsa Prestij SX teslimatı gerçekleştirdi.

BİR yandan Maraton ve Safir Plus ile şehirlerarası pazarda önemli satışlara imzasını atan TEMSA, diğer taraftan yenilediği Prestij SX ile de turizm ve servis taşımacılığı alanındaki etkinliğini artırıyor. TEMSA, son olarak yetkili bayisi Diyaş Otomotiv aracılığıyla Şanlıurfa Ceylanpınar merkezli Nizip Akgün Petrol Nakliyat’a 25 Temsa Prestij SX teslimatı yaptı.

Törende konuşan Nizip Akgün Petrol Nakliyat İşletmecisi Süleyman Güntekin, personel taşımacılığı alanında 4 yıldır hizmet verdiklerini belirterek, “Şanlıurfa ve Konya’da TİGEM personelinin taşımasını yapıyoruz. Filomuzda 51 adet otobüs bulunuyor. 44 adeti Prestij araçlardan oluşuyor. Prestij tercihimizde en önemli etken yakıt tüketimindeki düşüklük ve dayanıklılığı etkin oldu. Daha önce filomuzda bu kadar Prestij ağırlıklı değildi. İşletme sürecindeki verimlilikte filomuzdaki araçların büyük çoğunluğunu Temsa Prestij’e çevirdik”dedi.

2017 yılında 15 araçlık bir yatırım planı daha bulunduğunu belirten Süleyman Güntekin, “Filomuzda kullandığımız Prestij araçların diğer markaların ürünlerine göre yakıt tüketimindeki avantajı çok büyüktü. Şimdi yeni Prestij SX araçların Euro 6 normuyla birlikte diğerlerine göre daha da düşük yakıt tüketimi sağladığını görüyoruz. Bizde gelecek yıl 15 dolayında Prestij SX araç yatırımı daha yapabiliriz” dedi.temsa-nizip

Temsa Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Cüneyt Tekgül de Prestij SX araçların düşük yakıt tüketimi ile firmaların öncelikli tercihi haline geldiğini belirterek, “Prestij SX taşımacının yaşadığı işletme sürecinde geçmişte de bugün de hep yüzünü güldüren bir ürün oldu. Yeni Euro 6 normu ile birlikte Prestij SX araçlarımız taşımacıya yakıt anlamında daha büyük kazanç sağlıyor. Ayrıca yenilenen yüzü ve konfor düzeyi ile de taşımacının dediği gibi zorlu koşullara rağmen dayanıklı bir ürün. Nizip Akgün Nakliyat’a yeni aracımızın hayırlı olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyorum” şeklinde konuştu.

Törene Nizip Akgün Petrol Nakliyat İşletmecisi Süleyman Güntekin, Temsa Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Cüneyt Tekgül, Bölge Satış Yöneticisi Fırat Bakır, Güneydoğu Anadolu TİGEM İşletmeleri yöneticiler katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."