• Dolar Alış / Satış: 5.314 / 5.324
  • Euro Alış / Satış: 6.039 / 6.05
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Nişikli’den 30 gün hiç kalkmayan iftar sofrası

13 Haziran 2018
Nişikli’den 30 gün hiç kalkmayan iftar sofrası

ULUSLARARASI ve şehirlerarası yolcu taşımacılığının Trakyalı köklü ve saygın firması Nişikli Turizm; geleneği bozmadı ve bu yıl da ramazan ayı süresince her gün Kırklareli Otogarı’nda iftar sofrası kurdu.

Sofra, otogar sakinlerinin yanı sıra tüm yolculara da açık. Gelenekselleşmiş bu örnek iftarlarla ilgili açıklama yapan Yönetim Kurulu Üyesi Muhsin Nişikli, şunları söyledi: İftarlarımız, ‘Halil İbrahim Sofrası’ gibi herkese açık. 30 gün boyunca otogardaki şoförler, yazıhane personelleri, yolcularımız ve otogar civarındaki esnaf arkadaşlarımız ve halkımızı sofralarımızda davetsiz ağırladık. Şükürler olsun; her iftarımızda 300-350 insanımızı ağırlıyoruz. Yemek dağıtımını da bizzat kazan başında şirket yöneticileri olarak bizler yapıyoruz. Amacımız, bu hayır işlerini Allah’ın izniyle çok daha büyük ve katılımlı şekilde yapabilmek.

Şükürler olsun ki; Kırklareli halkından kazandıklarımızın bir kısmını da olsa onlarla paylaşmak nasip oluyor. Tüm sektör mensubu abilerimizin, arkadaşlarımızın ve kardeşlerimizin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, sezonun kazasız geçmesi ve bol kazanç getirmesini temenni ediyorum.

  

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN