• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.852 / 4.86
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

NETA’NIN YENİ UYDULARI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

1 Kasım 2017
NETA’NIN YENİ UYDULARI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

BAŞARILARLA dolu 30 yılını geride bırakan mobil anten sistemleri pazarındaki global markamız NETA Elektronik, otobüsün en büyük buluşması konumunda olan Busworld Kortrijk 2017 Fuarı’na, son derece iddialı bir stantla katıldı.

Yoğun ilgi gören NETA standında; pazarın en çok tutulan uyduların yanı sıra, şirketin çağdaş teknolojiler ışığında geliştirdiği yeni ürünler de yer aldı.

Standın ev sahipliğini yapan NETA Elektronik Satış Müdürü Derviş Gedikoğlu, Türkiye ve dünyanın pek çok ülkesinden gelen konukları ağırlayarak, onlara ürünleriyle ilgili teknik bilgiler verdi.

Busworld’ü dünyaya açılan önemli kapılardan biri gördükleri için burada yer aldıklarını belirten Gedikoğlu, “Gördüğümüz yoğun ilgi, bizleri fazlasıyla memnun etti. Burada çok önemli görüşmelerimiz oldu ve bağlantılarımız oldu. Standımızı ziyaret eden yerli ve yabancı tüm sektör mensuplarına teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Ev sahipliğini Satış Müdürü Derviş Gedikoğlu’nun yaptığı NETA standının ziyaretçileri arasında Busworld’ün Türkiye’den onur konukları olan TOF Genel Başkan Yardımcısı Tahsin Yücefer, TTDER Başkanı Sümer Yığcı ve Yönetim kurulu Üyesi Mehmet Katırcıoğlu da vardı…

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."