• Dolar Alış / Satış: 3.928 / 3.935
  • Euro Alış / Satış: 4.822 / 4.831
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

MUSTAFA ÜNAL’DAN DEV YILDIZ YATIRIMI

13 Haziran 2017
MUSTAFA ÜNAL’DAN DEV YILDIZ YATIRIMI

Ünal Şirketler Grubu, Vivalines’ta premium hizmet vermek üzere Mercedes-Benz Türk’ten 14 adet 2+1 Tourismo ve 20 adet Vito aldı. Yönetim Kurulu Başkanı Ünal, İzmir hattıyla günlük 1.500 yolcu taşımayı hedeflediklerini söyledi…

DOĞRU projelerle istikrarlı büyümesini sürdüren Ünal Şirketler Grubu, geçtiğimiz günlerde premium segmentte hizmet veren Vivalines’ı bünyesine katmıştı.

Grup, bu segmentteki hedeflerine paralel olarak geçen hafta önemli bir yatırıma imzasını attı. Ünal Şirketler Grubu, Vivalines’ta çalıştırılmak üzere Mercedes-Benz Türk’ten 14 adet 2+1 Tourismo ve 20 adet Vito alımı gerçekleştirdi.

Araçlar, Ankara-İstanbul’un yanı sıra sezon öncesi açılacak İstanbul-İzmir hattında da hizmet verecek.

Araçların teslimatı dolayısıyla bir tören düzenlendi.

Törende konuşan Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Alper Kurt, “Sektörün dinamik kuruluşlarından Ünal Şirketler Grubu ile böylesi büyük çaplı bir işbirliği yapmak, bizim için gurur verici. İlk etapta, 14 adet Tourismo 2+1 aracı teslim ettik.

Bunun yanı sıra 20 adet Vito için de anlaşma yaptık. Grubun hayata geçirdiği proje, sektöre nefes getirecek bir proje! Tabii ki bizi de mutlu eden ve heyecanlandıran bir proje…

Bu önemli projede markamızı tercih ettiği için Ünal Şirketler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ünal’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ünal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ünal ise, “Zor, zahmetli ve maliyeti yüksek olan bir projeyi hayata geçiriyoruz.

Hayata geçirmek elbette önemli; ancak asıl önemli olan nokta ise, bunu sürdürülebilir kılmak.

Biz, projemizi oluştururken buna özellikle dikkat ettik.

Premium segmentte ‘milyon yolcu taşayayım’ diyemezsiniz; bunun karşılığı da olmaz.

Dolayısıyla belli bir limiti hedeflemeniz gerekiyor; bizim limitimiz ise 2 bin 500…

Hali hazırda İstanbul-Ankara arasında hizmet vermekteyiz.

Sezon öncesi İzmir hattını da devreye sokacağız. Bununla birlikte günlük taşıyacağımız yolcu sayımızı bin 500’e çıkarmayı hedefliyoruz.

Bu yolda çözüm ortağı olarak bir dünya markası olan Mercedes-Benz Türk’ü seçtik. Bu alımda bizlere her türlü desteği verdiler.

Gerek Mercedes-Benz Tük ve gerekse Koluman Ticari Araçlar yetkililerine teşekkür ediyor; işbirliğinin devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

Koluman Motorlu Araçlar İcra Kurulu Üyesi ve Ticari Araçlar Satış ve Pazarlama Direktörü Ali Saltık ise “Önemli bir projeyi hayata geçiren Ünal Şirketler Grubu’na iş ortağı olmanın gurur verici olduğunu belirterek, “Ünal Şirketler Grubu’nun bu işin üzerinden layıkıyla geleceğini düşünüyorum” dedi.

Teslimata; Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Alper Kurt, Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu, Koluman Ticari Araçlar Satış ve Pazarlama Direktörü Ali Saltık, Tarsus Koluman Otobüs Satış Müdürü Erdem Ünler, HTA Satış Danışmanı Duygu Aydemir Ünal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ünal, Ses Turizm Genel Müdürü Burhan Şahin, Filo Sorumlusu Mustafa Orakçı katıldı…

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."