• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.852 / 4.86
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Mustafa Ağa, 10 MARATON için TEMSA ile el sıkıştı

15 Ağustos 2016
Mustafa Ağa, 10 MARATON için TEMSA ile el sıkıştı

Kırkpınar Ağası Mustafa Altunhan, Trakya Metro’da çalıştırılmak üzere 10 adet TEMSA Maraton SUIT yatırımı yaptı

ALTUNHAN Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunhan, Trakya Metro Turizm’de hizmet vermek üzere TEMSA Global ile 10 adet Yeni Maraton SUIT için anlaşma imzaladı.

Aynı zamanda 643’üncü Kırkpınar Ağası ünvanını da elinde barındıran Mustafa Altunhan, alınacak yeni otobüslerle birlikte, Trakya’daki etkinliklerini daha da artıracaklarını söyledi.

Bir yerli üretici olarak TEMSA’nın başarısını hayranlıkla izlediğini belirten Altunhan, “TEMSA, son yıllarda yaptığı atılımlarla otobüs pazarındaki en önemli aktörlerden birisi haline gelmeyi başardı. Bir Türk olarak bundan gurur duyuyorum. Şirketin başarısı tabii ki tesadüfi değil; doğru ürünler üretmeyip, ürünlerinin arkasında durmamış olsaydı bu başarıyı elde edemezdi. Yeni Maraton’u titizlikle inceleyip, otobüs hakkında detaylı bilgiler aldım. Yaptığım incelemeler sonucunda Yeni Maraton SUIT’de karar kıldım.

Bu konuda gerek TEMSA yetkilileri olsun, gerekse de Ant Oto yetkilileri olsun bana her türlü kolaylığı sağladı.

Kendilerine teşekkür ediyor, işbirliğinin devamını diliyorum” diye konuştu. Sembolik anahtarın teslimatında TEMSA Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci, Ant Oto Genel Müdürü Efe Selçuk ve Ant Oto Otobüs Satış Müdürü Şafak Kıyar hazır bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."