• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.834 / 4.842
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Mis Amasya 2016’da 25 Yeni Travego aldı

21 Kasım 2016
Mis Amasya 2016’da 25 Yeni Travego aldı

Filosunun tamamını sıfırlama hedefiyle yola çıkan Mis Amasya, 2016’da Hassoy üzerinden 25 adet Yeni Travego aldı. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Öksüz, gelecek umuduyla yatırımları yaptıklarını söyledi.

OTOBÜS sektörü, ülkemizde yaşanan sıkıntılar yüzünden özellikle son bir sene beklediği geliri elde edemedi. Ancak sektör, tüm olumsuzluklara rağmen yatırımlarını sürdürüyor.

Otobüs yatırımlarıyla pazarı hareketlendiren otobüsçülerin önemli kısmı ‘geleceğe olan umuda yatırım yaptık’ diyor. Bunlardan birisi de Mis Amasya’nın Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Öksüz (Elibol)… Firma, 2016 için filosunun tamamını yenileme kararı almıştı. ‘YILDIZ’ tutkunu olarak da bilinen firma sahibi Öksüz, bayii olarak da yıllardır iş ortaklığı yaptığı Mercedes-Benz Türk’ün başarılı bayii Hassoy Motorlu Vasıtalar’dan şaşmıyor. Gelenek bozulmadı; Mis Amasya yıl içerisinde Hassoy’dan tam 25 adet Yeni Travego alımı gerçekleştirdi.

Piyasa ve yaptıkları yatırımlarla ilgili bilgi veren Hüseyin Öksüz (Elibol), şunları söyledi: Şehirlararası otobüs sektöründe pasta daraldıkça, rekabet biraz daha kızışıyor. Bu yarışta öne geçmek için kaliteye yatırım yapmanız kaçınılmaz. Biz de müşteri memnuniyetini dikkate alarak, en iyi otobüsü; Mercedes-Benz Türk’ün şehirlerarasındaki Yeni Yıldız’ı Travego’yu seçtik. Bizler başka bir iş bilmeyiz; işimiz insanları güvenli, konforlu ve keyifli şekilde sevdiklerine, yakınlarına ulaştırmaktır. Bunun için canla başla 7/24 saat çalışıyoruz.  Amasyamız şehzadeler şehridir. Biz de, bu güzelim topraklarda yaşayan insanlarımıza hizmet vermekten dolayı çok mutluyuz. Otobüs işletmeciliği artık çok ama çok zor durumda. Bu sene yatırım kararı almamızın sebebi, bir sonraki sene için umudumuz olmasındandır. Ama şu bir gerçektir ki; her geçen gün maliyetlerimiz artıyor. Tüm giderlerimiz aldı başını gidiyor. Biz bu sene de yatırımlarımızı yaparken bayi konusunda çok şanslıydık. Çünkü araçlarımızı aldığımız bayimiz Hassoy, bizlere çok yardımcı oldu. Araçlarımızın tüm işlemlerinde, ekip olarak durmadan çalıştılar. Yaptığımız yatırımla araç parkımız sıfırlandı. Bizlerden yardımlarını eksik etmeyen, başta Hassoy Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Ulusoy ve Otobüs Satış Müdürü Selim Saral olmak üzere tüm Hassoy ailesine teşekkür ediyorum. Tabii ki Mercedes-Benz Türk’e de sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."