• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Metro kaptanları, kapsamlı eğitimden geçiriliyor

1 Ağustos 2016
Metro kaptanları, kapsamlı eğitimden geçiriliyor

KAPTANLARINA yönelik düzenlediği kapsamlı eğitimlerle dikkatleri üzerine çeken sektörün dev firması Metro Turizm, bu seminerlerini sezonda da sürdürüyor. Geçen hafta yine kaptanlar ders başı yaptı.

Eğitim konularından birisi de, lastik idi… Bridgestone Servis Projeleri Yöneticisi Tuğrul Karadeniz, yaşanan tüm kazaların yüzde 30 civarında lastik kaynaklı olduğunu belirterek, doğru zamanda doğru lastik kullanmanın önemine dikkat çekti.

Normal diş derinliğinin 17 cm olması gerektiğini de belirten Karadeniz, derinliğin 5 cm’ye düşmesi halinde lastiklerin kontrol ettirilmesi gerektiğinin altını çizdi. Kaplamanın önemine vurgu yapan Tuğrul Karadeniz, “Yazın kaplama lastik kullanımını önermiyoruz. Kaplama lastiklerin ekim ve nisan ayları arasında kullanılması gerekiyor. Ancak unutulmamalıdır ki, bütün kaplamalar aynı kalitede değil.

Önemli olan kaplamada kullanılan kauçuğun kalitesidir. Bu nedenle kullanıcılar dikkatli olmalıdır” dedi. Karadeniz, Otogardaki Bridgestone Servis Merkezi ile, geçmişte olduğu gibi bundan sonra da otobüsçüye lastik ile ilgili her konuda çözüm ortağı olacaklarını söyledi.

Bu arada infoteks Genel Müdürü Mustafa Yavuz da, sektöre yönelik ürettikleri teknolojik yenilikleri konu alan bir sunumla eğitim seminerine katkıda bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."