• Dolar Alış / Satış: 4.8 / 4.809
  • Euro Alış / Satış: 5.592 / 5.603
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Mercedes’ten yılın ilk teslimatı: Mersin’e 30 Conecto

16 Ocak 2018
Mercedes’ten yılın ilk teslimatı: Mersin’e 30 Conecto

ŞEHİRLERARASI otobüsün lideri Mercedes-Benz Türk, 2017’de Conecto ile şehiriçi pazardaki payını önemli oranda artırdı. Dev şirket, Conecto teslimatlarını 2018’de de sürdürüyor. Lider, yılın ilk teslimatı kapsamında, Koluman Tarsus aracılığıyla Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne 30 adet Conecto teslim etti. Bu teslimatla; Mersin Büyükşehir’in filosundaki Mercedes-Benz marka otobüslerin sayısı 87 adede yükseldi. Otobüslerin teslimatında konuşan Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, “Yeni yıla, Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne yaptığımız 30 adetlik Conecto teslimatının mutluluğu ile girdik. 2016 yılında yenilediğimiz Conecto’nun işletme giderleri ve yakıt sarfiyatı bakımından pazardaki en ekonomik araç olduğu iddiamızı sürdürüyoruz. Aracımız, ekonomi ve yüksek kazanç için gerekli tüm şartları yerine getiriyor ve en üst düzey sağlamlık ve dayanıklılık kriterlerine uyuyor. Yeni araçların halkına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ise “Mersin halkına en iyi şekilde hizmet vermek adına tercihimizi Mercedes-Benz’den yana yaptık.

Conecto araçların uygun toplam sahip olma maliyeti, belediyelerin Mercedes-Benz marka araçları tercih etmesine sebep oluyor. Bunun yanı sıra Conecto araçların düşük yakıt tüketimine sahip olması da tercihimizi etkileyen önemli faktörler arasındaydı.

Ayrıca Mercedes-Benz Türk’ün satış sonrasında da sağladığı hizmetler bizler için çok önemli. Dolayısıyla Mercedes-Benz Türk’ün ürünlerine ve satış sonrası hizmetlerine güveniyoruz” dedi

Teslimata; Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt ve Şehiriçi Otobüs ve Kamu Satış Grup Müdürü Yusuf Adıgüzel, Koluman Otomotiv Ticari Araçlar Satış ve Pazarlama Direktörü Ali Saltık, Tarsus Şube İcra Kurulu Temsilcisi Bahattin Uzadalı, Tarsus Otobüs Satış Müdürü Erdem Ünler, Tarsus Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Altuğ Şakaklı, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Ulaşım Dairesi Başkanı Kenan Tektemur ve Toplu Taşıma Şube Müdürü Sinan Taylan Berk katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN