• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.852 / 4.86
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Mercedes’in ticarileri tanıtım turuna çıktı…

22 Mart 2017
Mercedes’in ticarileri tanıtım turuna çıktı…

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar, “İŞİN YILDIZLARI” olarak adlandırdığı Vito Mixto, Vito Kombi, Vito Panelvan ve Sprinter Panelvan modelleriyle bir ay boyunca Türkiye’nin 5 noktasında yollarda olacak

MERCEDES-Benz Türk, yeni ‘YILDIZ’larının tanıtımını yapmaya devam ediyor. Şirket, ‘İşin Yıldızları’ olarak adlandırdığı Hafif Ticari Araçlar’daki modelleri Vito Mixto, Vito Kombi, Vito Panelvan ve Sprinter Panelvan’ı tanıtım amacıyla yollara çıkardı.

Her biri kalitesi, konforu ve güvenliği ile kendi sınıfında büyük işlere imzasını atan hafif ticari araçlar, 6 Mart 2017 tarihinde başlattığı “İşin Yıldızları” tanıtım turunu 12 Nisan 2016 günü bitirecek.

Tanıtım turu süresince Mercedes-Benz Vito Mixto, Vito Kombi, Vito Panelvan ve Sprinter Panelvan araçlar; sırasıyla Mersin, Antalya, İzmir, Ankara ve İstanbul’da müşterilerinin beğenisine sunulacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."