• Dolar Alış / Satış: 3.782 / 3.788
  • Euro Alış / Satış: 4.653 / 4.661
  • ISTANBUL:
  • Güneş:
  • Öğle:
  • İkindi:
  • Akşam:
  • Yatsı:
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

MERCEDES’çiler ‘dost’ ziyareti için Tokat’taydı

9 Ağustos 2016
MERCEDES’çiler ‘dost’ ziyareti için Tokat’taydı

MERCEDES-Benz Türk’ün (MBT), müşteriden öte dost kabul ettiği firmaları var. Bu kadim şirketlerden birisi de Tokat Seyahat… Filosunun tamamı Mercedes-Benz otobüslerden oluşan Tokat Seyahat, 2015’in sonunda araç parkının tamamını ‘Yıldız’larla yenilemiş ‘Türkiye’nin en genç otobüs filosu’na sahip olmanın gururunu yaşamıştı.

Mercedes-Benz Türk yetkilileri, geçtiğimiz hafta firma yetkililerini ziyaret etmek amacıyla Tokat’a gitti. MBT yetkilileri, Tokat Seyahat yetkililerinin rehberliğinde kentin tarihi ve coğrafi güzelliklerini gezip görme fırsatı buldu.

Ziyaret ile ilgili bilgi veren Tokat Seyahat Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Tekeli, şunları söyledi:  MBT’nin değerli yöneticileri Tokat’a gelerek firmamıza nezaket ziyaretinde bulundu.

Son dönemde yaşanan bu karışıklıkta, otobüslerimiz bir sefer dahi iptal etmeden faaliyetlerine devam ettiler. Biz de aynı mantıkla hayata ve işlerimize devam ederek bayramdan sonra organize ettiğimiz bu daveti iptal etmedik ve MBT heyetini Tokatta misafir ettik.

Başta sektörel konular olmak üzere genel bir değerlendirme yaptık ve firmamızın 30 yıllık tarihinde hep omuz omuza olduğumuz kader ortağımız MBT ile geleceğe dair yatırım planlarımızı da konuştuk.

‘900 adımda 900 yıllık tarih yürüyüş’ü yaparak da, Tokat’a sadece iş için değil kültür ve tarih gezisi yaptık. Selçuklu ve Osmanlı dönemi yapılarını gezdik”…

Mercedes-Benz Türk Otobüs ve Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Süer Sülün, Otobüs Pazarlama ve Satış Bölüm Müdürü Alper Kurt ile Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu’nun ziyaretinde, Tokat Seyahat’ten şu isimler yer aldı: Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Tekeli, firma ortakları Ali Arat, Ahmet Arat, Levent Arat ve Mustafa Tekeli ile firma yönetim kadrosundan Hakan Sarıcaoğlu, Sırrı Boğa, Erçin Çevik, Nurullah Bilgiç ve bireysel otobüs sahipleri Murat Güreşir ile Lütfi Bora…

 

mbt tokat1 mbt tokat2 mbt tokat3

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."