• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

MERCEDES’İN SERİ TESLİMATLARI HIZ KESMİYOR

18 Aralık 2017
MERCEDES’İN SERİ TESLİMATLARI HIZ KESMİYOR

2+1 Tourismo satışları dolu dizgin

Mercedes-Benz Türk, özellikle 41 kişilik 2+1 Tourismo satışlarıyla pazardaki etkinliğini artırıyor. Kâmil Koç’a 5 adet, Isparta Petrol’e 5 adet olmak üzere 10 Tourismo teslimatı gerçekleştirildi…

KONFORU, yakıt ekonomisi ve 41 koltuğuyla firmaların ilk tercihleri arasında yer alan 2+1 Mercedes-Benz Tourismo, yılın son ayında yine en çok satılanların başında yer alıyor. Şehirlerarası otobüsün lideri Mercedes-Benz Türk’ün artık ‘olgunluğa’ erişen ‘Yıldızı’, son olarak sektörün köklü firması Kâmil Koç ve örnek bölgesel firmalarımızdan Isparta Petrol’ün filosuna dahil oldu.

 

Koç’un Yıldız yatırımları sürüyor

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Koluman Gaziantep ve Koluman İstanbul tarafından Kamil Koç’a satışı gerçekleştirilen 5 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1, düzenlenen törenle şirket yetkililerine teslim edildi. Teslimatta konuşan Kamil Koç yetkilileri; kalite, güven, konfor ve yakıt ekonomisini bir arada sunduğu için Mercedes-Benz’i tercih ettiklerini söyledi.

 

Isparta Petrol de ‘Tourismo’ dedi

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Bursa Motorlu Araçlar tarafından Isparta Petrol’e satışı gerçekleştirilen 5 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1, düzenlenen törenle şirket temsilcilerine teslim edildi. Daha önceki yatırımlarında da Mercedes-Benz otobüsleri tercih eden Isparta Petrol, bu alımla birlikte markaya duyduğu güveni bir kez daha gösterdi. Teslimatta konuşan şirket yetkilileri, Mercedes-Benz otobüslerin kalite ve konforuna vurgu yapan açıklamalarda bulundu.

 

Tekirdağ Belediyesi’ne Intouro

Mercedes-Benz Türk tarafından Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne satışı gerçekleştirilen 3 adet Mercedes-Benz Intouro, yetkililere teslim edildi. Yetkililer, Mercedes-Benz ile çalışacak olmaktan duydukları gururu dile getirerek, tercih sebepleri arasında araçların sunduğu düşük yakıt maliyetleri ve yüksek performans özelliklerinin olduğunu vurguladı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."