• Dolar Alış / Satış: 3.928 / 3.935
  • Euro Alış / Satış: 4.822 / 4.831
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

MERCEDES-BENZ TÜRK BAYİLERİ BİR ARAYA GELDİ

6 Haziran 2017
MERCEDES-BENZ TÜRK BAYİLERİ BİR ARAYA GELDİ

Zirvenin gündemi hafif ticari araçlar

Mercedes-Benz Türk’ün 50. yıl kutlamaları çerçevesinde, büyük bayi buluşması gerçekleştirildi. Hafif ticari araçlar bazında yapılan çalışmaların masaya yatırıldığı zirvede, bu özel yılda dev şirketin pazar payınının artırması stratejisi de ele alındı.

TÜRKİYE otomotivinin yarım asırlık dev markası Mercedes-Benz Türk (MBT), 50. yıl kutlamalarını sürdürüyor. Şirket, bu çerçevede yetkili bayileri ile geniş katılımlı bir buluşma gerçekleştirdi.

Bayi toplantısında MBT Hafif Ticari Araçlar’ın Türkiye pazarındaki faaliyetleri değerlendirildi. Toplantıda Hafif Ticari Araç Grubu’nun güncel satış ve satış sonrası performansı konusunda bayilerini bilgilendirdi. Toplantıya katılan bayi yöneticileri, Türkiye ve dünya genelinde sektördeki gelişmeler ve MBT Hafif Ticari Araçlar’ın uzun vadeli stratejisi ile geleceğe yönelik hedef ve programları hakkında da bilgilendirildiler. Geleceğe yönelik motivasyon ve konsantrasyon arttırmayı hedefleyen bayi toplantısına Türkiye’nin dört bir yanından toplamda 208 kişi katıldı.

MBT hafif ticari araç yöneticileri, toplantı sırasında 2017 yılı sonuna kadar hafif Ticari Araç pazarındaki gücünü artırıp pazardaki konumunu daha da güçlendirmeyi, müşteri ve pazar beklentileri doğrultusunda ürünlerini geliştirmeyi hedeflediklerini ifade etti.

Bayi, çalışan ve tedarikçi işbirliği ile başarılı bir yıl geçirmeyi beklediklerini belirten katılımcılar, birebir iletişimle görüşme sağladıkları müşterilerin memnuniyetini en üst seviyede tutma konusunda da kararlılıklarını belirtti

Toplantıda konuşan, MBT Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Direktörü Tufan Akdeniz, yetkili bayilere gösterdikleri üstün performans ve başarıdan dolayı teşekkürler etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."