• Dolar Alış / Satış: 3.928 / 3.935
  • Euro Alış / Satış: 4.822 / 4.831
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Mercedes-Benz Türk 4. kez otomotivin ‘EN BEĞENİLEN’i oldu

8 Mayıs 2017
Mercedes-Benz Türk 4. kez otomotivin ‘EN BEĞENİLEN’i oldu

Mercedes-Benz Türk, 2016’da “Türkiye’nin Otomotiv Sektöründe En Beğenilen Şirketi” seçilerek, bu alanda üst üste 4 kez ödül almış oldu. Capital dergisinin düzenlediği ödül töreninde konuşan Süer Sülün, “50. yılıımızda böylesine önemli bir ödüle değer görülmekten gurur duyuyoruz” dedi.

TÜRKİYE otomotivinin 50 yıllık çınarı Mercedes-Benz Türk, yarım asırlık ödül kolleksiyonuna bir yenisini daha ekledi. Dev şirket, Capital dergisinin bağımsız araştırma şirketi GfK ile işbirliği yaptığı ve 500’ün üzerinde şirketten 1.584 yöneticiyle gerçekleştirilen “Türkiye’nin en Beğenilen Şirketleri 2016” araştırmasında “Türkiye’nin Otomotiv Sektöründe En Beğenilen Şirketi” seçildi.

Üst üste 4’üncü kez bu ödüle layık görülen Mercedes-Benz Türk’ün ödülünü; Conrad İstanbul Hotel’de düzenlenen görkemli törende şirketin ilk Türk Direktörler Kurulu Başkanı Süer Sülün aldı.

Törende konuşan Direktörler Kurulu Başkanı Süer Sülün, Capital dergisinin yaptığı araştırmayı çok önemsediklerini belirterek, “Türkiye’de kuruluşumuzun 50. yılını kutladığımız bu günlerde, bu ödüle layık görülmek bizi çok mutlu etti ve gururlandırdı.

Bu yarım asırda pek çok ilke, yeniliğe, başarıya ve rekora hep birlikte imza atarak sektörümüzde öncü ve lider olduk.

Mercedes-Benz Türk ailesi olarak, 6.000’i aşkın çalışanımızla ülke ekonomisine ve geleceğine katkı yapmaktan gurur duyuyoruz.

Capital dergisinin bu çok değerli araştırması sonucunda aldığımız ödül, bizi yeni hedeflerimize yürürken cesaretlendirecek” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."