• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.834 / 4.842
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Mengerler ve Koluman’a ‘Üretici Standardında Onarım’ ünvanı…

14 Kasım 2017
Mengerler ve Koluman’a ‘Üretici Standardında Onarım’ ünvanı…

Mercedes-Benz Türk, yetkili servislerine yönelik 6 aylık bir eğitim başlattı. Eğitimi başarıyla tamamlayan Koluman Ankara ve Mengerler Ankara,“Üretici Standardında Hasar Onarım Merkezi” ünvanını almaya hak kazandı…

LİDER otobüs ve kamyonlar üreten otomotivin 50 yıllık çınarı Mercedes-Benz Türk, satış sonrası hizmetlerde de müşteri memnuniyetini enüst seviyeye çıkarmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Şirket, yetkili servislerin hizmet kalitesini artırmak üzere yeni bir proje başlattı. Bu kapsamda servislerine 6 aylık bir eğitim veren Mercedes-Benz Türk Kamyon ve Otobüs Ürün Grubu, eğitimi başarıyla tamamlayan  Koluman Ankara ve Mengerler Ankara’ya “Otobüs ve Kamyon Üretici Standardında hasar Onarım Merkezi” sertifikası verdi.

Törene; Mercedes-Benz Otobüs Satış Sonrası Hizmetler Pazarlama Grup Müdürü Orhan Çavuş, Koluman Ankara Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Adnan Cevher, Mengerler Ankara Genel Müdürü Ünal Keskin, Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Yaşar Elidolu ve Kaporta Boya Servis Müdürü Sevinç Deniz katıldı.  Bu sertifika, araçların fabrika standardında, orijinal parçalar ile Mercedes-Benz Türk “Sertifikalı Kaporta ve Boya Teknisyenleri” tarafından onarıldığını ve fabrika çıkışında olduğu gibi tüm güvenlik performans ve konfor özelliklerine sahip olduğunu temin ediyor. Bununla birlikte müşterilerin araçlarındaki hasar onarımları Mercedes-Benz Türk’ün 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi altında oluyor. Pilot çalışmasını Birollar Otomotiv İstanbul yetkili servisinde başlatan ve devamında Koluman ve Mengerler Ankara’da çalışmasını tamamlayan Mercedes-Benz Türk, müşterilerine daha kaliteli ve güvenli bir hizmet sağlamak amacıyla tüm Türkiye genelinde bayilerinin sertifikasyon sürecini en kısa zamanda bitirmeyi hedefliyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."