• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.852 / 4.86
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

MBT’den TOFED’e araç desteği

22 Mart 2017
MBT’den TOFED’e araç desteği

KESİNTİSİZ lideri olduğu şehirlerarası otobüs sektörüne verdiği destekle takdir toplayan otomotivin yarım asırlık dev kuruluşu Mercedes-Benz Türk, özel bir anlaşma karşılığı Türkiye Otobüsçüler Federasyonu’na (TOFED) Vito Tourer makam aracı tahsis etti.

Aracın teslimatında konuşan Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Alper Kurt, otobüscülük sektörünün temsili, değişen ihtiyaçlarının tespiti ve önlemlerinin etkin bir şekilde alınması konusunda TOFED’in çalışmalarını yakından takip ve takdir ettiklerini, bu süreç dahilinde kendilerini desteklemekten büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

Türkiye Otobüsçüler Federasyonu Genel Başkanı Birol Özcan da, gösterdikleri ilgi, destek ve işbirliğinden dolayı Mercedes-Benz Türk’e teşekkür ederek, “Güzide şirketimizin 50.yılını en içten dileklerimizle kutluyoruz ve daha nice 50 yıllar daha görmesini temenni ediyoruz” dedi.

Mercedes-Benz Türk’ün Pazarlama Merkezi’ndeki teslimatta TOFED Genel Başkanı Birol Özcan, Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özcan, Genel Sekreter Mevlüt İlgin, Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Alper Kurt, Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu ve Otobüs Satış Operasyonları Kısım Müdürü Murat Kızıltan hazır bulundu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."