• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.834 / 4.842
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

MAPAR’ın Yeni Neoplan satışları aralıksız devam ediyor

18 Aralık 2017
MAPAR’ın Yeni Neoplan satışları aralıksız devam ediyor

MAN’ın güçlü bayi MAPAR Otomotiv, Yeni Neoplan satışlarına bir yenisini daha ekledi. Şirket, pazarın önemli oyuncularından ESLEM Turizm’e 2 adet 51 kişilik Neoplan Tourliner teslim etti.

KALİTESİ ve dürüst iş ahlakıyla sektörün en güvenilir çözüm ortaklarından birisi olan MAPAR Otomotiv, peş peşe gerçekleştirdiği Yeni Neoplan Tourliner ile MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş.’nin pazardaki etkinliğini artırıyor.

MAN’ın güçlü bayi, son olarak İstanbul turizm taşımacılığı sektörünün önemli oyuncularından Eslem Turizm’e 51 kişilik 2 adet Neoplan Tourliner teslimatı yaptı.

MAN Türkiye’nin İstanbul İkitelli’deki tesislerinde gerçekleştirilen teslimat törenine; MAPAR Otomotiv Otobüs Satış Müdürü Ender Keskin, Eslem Turizm sahipleri Volkan Emreli ve Hakan Emreli katıldı.

Törende konuşan Volkan Emreli, “Yeni yatırım programımız çerçevesinde, 2 adet Yeni Neoplan Tourliner aldık. tercihimizde, Neoplanların konfor ve kalitesi belirleyici oldu.

Tabii MAPAR Otomotiv’in yaklaşımları da bu yatırımdaki belirleyici etkenlerden birisi oldu.

Bu vesile ile bizlere her türlü desteği sağlayan MAPAR ailesine de teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki sene, ihtiyaçlarımız doğrultusunda yeni otobüs yatırımları yapacağız” şeklinde konuştu. Yeni Neoplan Tourliner’a gösterilen ilgiden memnun olduklarını dile getiren MAPAR Otomotiv Otobüs Satış Müdürü Ender Keskin de, kendilerini tercih ettiği için Eslem turizm yetkililerine teşekkür ederek, “2017 model 51 kişilik Neoplan Tourliner araçların ESLEM Turizm’e hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Allah Kaza göstermesin. Bereketli bol kazançlar diliyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."