• Dolar Alış / Satış: 3.928 / 3.935
  • Euro Alış / Satış: 4.822 / 4.831
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

MAPAR, inşaat ve lojistik firmalarını  bir araya getirdi

16 Mayıs 2017
MAPAR, inşaat ve lojistik firmalarını  bir araya getirdi

BURSA’DAKİ ROADSHOW’A İLGİ ÇOK YOĞUNDU

MAN, yeni kamyon ve çekiciler için Bursa’da MAPAR’ın ev sahipliğinde roadshow düzenledi. İnşaat ve lojistik sektörü firmalarının roadshowa ilgisi çok yüksekti…

DÜRÜST iş ahlakı, hizmet kalitesi ve yakın duruşuyla taşımacılık sektörünün en güvendiği bayiler arasında yer alan MAPAR Otomotiv; bayisi olduğu MAN’ın başarısına katkı sunmaya devam ediyor.

MAPAR, bu çerçevede geçtiğimiz hafta yeni MAN kamyon ve çekiciler için Bursa’da düzenlenen renkli bir roadshow’a ev sahipliği yaptı. Kamyonların test edildiği ve teknik anlamda bilgilendirmelerin yapıldığı roadshow’a, inşaat ve lojistik sektörünün önde gelenleri yoğun ilgi gösterdi.

Katılımcılar, araçları yakından inceleyerek, satış koşulları hakkında MAN ve MAPAR yetkililerinden detaylı bilgiler aldı. Tanıtım organizasyonun ardından tüm davetlilerin katıldığı bir yemek düzenlendi. Raodshow ve yemek organizasyonunun ev sahipliğini yapan MAPAR Bursa Genel Müdürü Tanju Nayır, İzmir Genel Müdürü Caner Perk ve Satış Müdürü Şevki Atalay, konuyla ilgili olarak gazetemize şu değerlendirmelerde bulundu:

Bir yandan otobüs sektörüne yönelik satış ve faaliyetlerimizi sürdürürken, diğer taraftan ana şirketimiz MAN’ın piyasaya sürdüğü kamyon ve çekiciler için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda, Bursa’da MAN’ın düzenlediği ve MAPAR’ın ev sahipliği yaptığı geniş katılımlı bir roadshow düzenledik.

Gördüğümüz yoğun ilgi, bizleri fazlasıyla memnun etti. Etkinliğimize katılan tüm firma sahipleri ve temsilcilerine gazeteniz aracılığıyla teşekkürlerimizi sunuyoruz. MAPAR; dün ve bugün olduğu gibi bundan sonraki süreçlerde de, taşımacıların en önemli iş ortağı olmaya devam edecektir”…

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."