• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

MAN KWF-Expo 2016’da

13 Haziran 2016
MAN KWF-Expo 2016’da

Güçlü, sağlam ve güvenilir: MAN KWF-Expo 2016’da kereste sanayi ve ormancılık için geliştirdiği kamyonları sergiliyor

MAN araçları kereste taşımacılığı için ısmarlama çözümler getiriyor ve tüm tedarik zinciri için yarar sağlıyor

 

 

MAN Truck &Bus, 9-12 Haziran 2016 tarihlerinde Roding’de (Bavyera) yapılacak olan KWF-Expo’da kereste sanayi ve ormancılık uygulamaları için geliştirdiği çeşitli kamyonları sergileyecek. KWF-Expo ormancılığın en büyük ve en önemli uluslararası ticari etkinliklerinden birisi olarak görülüyor. Bu yıl da sanayiden 50 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor.

 

1465807198_P_TGX_D38

Burada gösterilen güçlü D38 motorlu MAN TGX gibi MAN kamyonları kısa-tomruk yüklemeye mükemmel şekilde uygundurlar.

Kereste sanayiinde ve ormancılıkta kullanılan araçların başetmeleri gereken zor işler bulunuyor: engebeli arazi ve olağanüstü ağır yükler kereste taşımacılığını üstesinden gelinmesi gereken aşırı büyük bir engel haline getiriyor. MAN Truck &Bus’ın çekiş bölümünden sorumlu müdürüJohn-David Schnackenberg, “Bu araçlar temel olarak asfaltı olmayan orman yollarında ve çakıl yollarda olduğu kadar keskin virajlı dar dağ yollarında da iş görmeli. Bu, özellikle kütüklerin farklı ağaç cinsleri, nem derecesi ve çapına göre ağırlığı değişebilen yükün kendisi ile daha da karmaşık bir hale geliyor. Geniş üretim yelpazesi sayesinde MAN tüm bu uygulamalar için en uygunudur” açıklamasını yapıyor.

 

1465807199_P_TGX_D38____Tüm ulaştırma zincirinde, güçlü, sağlam, güvenilir ve aynı zamanda çok yönlü araçlara ihtiyaç duyulmaktadır. MAN,kereste ve orman müteahhitleri için gerektiğinde MAN HydroDrive gibi çekiş yardımı özellikleriyle donatılmış ve uzun mesafeleri etkin bir şekilde alabilecek standart araçlar yelpazesi sunmaktadır. Kereste ve ormancılık sanayii için üretilen MAN araçlarının yanısıra yeni D26 ve D38 motorları ve daha fazlası KWF-Expo MAN standında (No: A3-325) profesyonel ziyaretçilerini bekliyor.

25 ülkeden gelerek ürünlerini sergileyen 500 firmadan birisi olarak MAN Truck &Bus,KWF-Expo’da yer alan yüz hektarlık alanda sanayii için geliştirdiği en son araç modellerini sunuyor. Etkinliği ziyaret eden profesyoneller sorularının cevaplarını MAN’ın sanayi ve araç gövdesi üretim uzmanlarından alabilirler.

 

MAN truck’ın KWF-Expo 2016’da göze çarpanları:

  • MAN HydroDrive® ile kısa-tomruk taşıyıcı
  • D38 motorlu kısa-tomruk taşıyıcı MAN TGX
  • Ağaç öğütücüler ya da odun yongası taşımak için çift kollu kaldırıcılar gibi tüm taşımacılık zincirinde kullanılan MAN araçları

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."