• Dolar Alış / Satış: 3.782 / 3.788
  • Euro Alış / Satış: 4.653 / 4.661
  • ISTANBUL:
  • Güneş:
  • Öğle:
  • İkindi:
  • Akşam:
  • Yatsı:
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

MAN bayii ANTOTO, Başkent’ten sonra şimdi de İstanbul’da hizmet verecek…

17 Ekim 2016
MAN bayii ANTOTO, Başkent’ten sonra şimdi de İstanbul’da hizmet verecek…

Satışını yaptığı markaların pazardaki etkinliğini daha da artıran ANTOTO, MAN bayii olarak Ankara’dan sonra İstanbul’da da bir merkez açacak. İstanbul şubesi, 2017’de faaliyete geçecek.

2004 yılında kurulan Antalya merkezli Antoto, birçok markanın satışını yapan Türkiye’nin en önemli bayilerinden birisi…

Özellikle TEMSA marka otobüs ve midibüs satışlarıyla adından söz ettiren ANTOTO, son yıllarda MAN bayii olarak da hizmet vermeye başlamıştı. İlk olarak Antalya’da MAN satış ve satış sonrası hizmetlerini devreye sokan bayii, daha sonra Başkent Ankara’da bir merkez kurmuştu.

Antoto, MAN hizmet ağını genişletme stratejisi kapsamında, son olarak İstanbul’da şube açma kararı aldı. Yeni hizmet merkezinin duyurusu amacıyla geçtiğimiz hafta İstanbul’da bir kokteyl düzenledi.

Filo müşterilerinin yanı sıra çok sayıda özel davetlinin katıldığı yemekte konuşan Antoto Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Göksoy, antoto-manMAN gibi önemli bir markayı İstanbul’da daha da etkili kılmak için ellerinden gelen tüm çabayı göstereceklerini ifade ederek, MAN müşterilerine daha kaliteli hizmet vermek amacıyla 2017’de tam donanımlı bir tesisi açacaklarını söyledi. Göksoy, “İstanbul’da MAN olarak şimdiye kadar olandan daha başarılı bir grafik çizeceğimize gönülden inanıyorum. Siz müşterilerimizden de bizim yanımızda olmanızı bekliyor ve rica ediyorum. Biz de sizlere layık olmak için elimizden geleni fazlasıyla yapacağız” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Antoto’nun büyük filo müşterilerine plaket verildi.

 

ANTOTO: Başarılarla dolu 12 yıl

ANTOTO Otomotiv A.Ş., 2004 yılında, Emin Kemal Hesapçıoğlu Başkanlığında, Hasan Göksoy ve Hikmet Göksoy yönetiminde kuruldu. Mitsubishi ve TEMSA markaları altında bulunan binek, ticari ve otobüs satış, servis ve sigorta hizmetleri sunmak amacı ile Antalya’da başlayan iş hayatı, 2011’de İstanbul TEMSA Otobüs  Satış Şubesi, 2012’de MAN Kamyon&Otobüs Antalya Merkez Plaza, 2013’te İzmir TEMSA Otobüs Satış Şubesi, 2014’te Ankara MAN Kamyon&Otobüs Satış Servis Plaza, 2015’te Antalya Karsan Hafif Ticari Araç Satış Bayiliği ve son olarak 2016’da İstanbul MAN Satış Şubesi ile gelişerek devam diyor.

 

ANTOTO 2015 Araç Satış adetleri:

51 MITSUBISHI Marka Binek Araç

188 adet MITSUBISHI Marka Hafif Ticari Araç

501 MAN Marka Kamyon&Otobüs

650 Tüm MARKALAR 2.El

710 TEMSA Marka Otobüs&Midibüs

1537 OPEL Marka Binek Araç…

2015 yılında satış rekorları kıran Antoto, 2016 yılındaki teslimatlarla da dikkatleri bir kez daha üzerine çekmeyi başardı. Şirketin, pazarın durgun olduğu 2016’da hız kesmediği ifade edildi.

 

antoto-man1  antoto

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."