• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Malatya’da dönüşümün otobüsü Karsan ATAK

17 Temmuz 2017
Malatya’da dönüşümün otobüsü Karsan ATAK

Şehirlere modern toplu ulaşım çözümleri sunan otomotivin yerli aktörü Karsan, dönüşümü projesi kapsamında Malatya’ya 13 adet Atak teslimatı gerçekleştirdi

TÜRKİYE otomotivinin 50 yıllık ‘Bursalı’ kuruluşu KARSAN, yolcu taşımacılığına yönelik araçlarıyla özel ve kamu taşımacılarının en önemli çözüm ortakları arasında yer alıyor. Çağın mobilite ihtiyaçlarına uygun modern toplu taşıma ve ticari araç üretimi gerçekleştiren Karsan, Sanayi ve Malpazarı Minibüs Hatlarının Otobüse Dönüşümü projesi kapsamında Malatya’ya 13 adet Karsan Atak teslimatı gerçekleştirdi.

Malatya’da düzenlenen anahtar teslim törenine Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Motaş Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı, Malatya Minibüsçüler Odası Başkanı Mesut İnce ve Karsan Satış Müdürü Kaan Erkırtay katıldı. Malatya gibi marka bir şehire Atak otobüsleriyle çözüm ortağı olmanın kendileri açısından son derece önemli olduğunu dile getiren Kaan Erkırtay, araçların hayırlı olması temennisinde bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."