17:37:19
  • Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Lisede mikrokredi kulübü kurdu

3 Mart 2015
Lisede mikrokredi kulübü kurdu

http://answerwedding.com/wedding-dresses/how-a-lot-does-a-marriage-dress-price.html İZMİR Amerikan Koleji (ACI) son sınıf öğrencisi Süeda Yurdadönen; okulunda uyguladığı mikrokredi projesiyle kadınlara ek gelir sağlamayı başardı.

Buy Phentermine Pills 37.5 ‘Pamuk Eller Kulübü’nü kuran Yurdadönen, “Aklımdaki mikrokredi projesini okul yönetimiyle paylaştım. Okulumun İngilizce Departmanı, projemi başlatabilmem için bütçe vererek destek oldu. Çalışmalarımıza 30 kişilik bir ekiple devam ediyoruz. Kadın çalışanlarımızın yaptığı dolma, kurabiye ve kek gibi el yapımı ürünleri satıyoruz” dedi.

Buy Phentermine Online Next Day Delivery

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."
Phentermine 30Mg Buy Online http://bluelineproducts.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://bluelineproducts.com/burning-belly-fat-los-angelesa-california-dallas-texas/ Buy Phentermine From Australia Buy Phentermine From Australia http://myhcgwholesale.com/w5-iqiuy_MOpoy_wqiyr/strong-24439.bmw http://srmarchivists.org/?q=content/january-2004