• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Lider Muş Tur, 6 adet 2+1 Tourismo aldı

24 Mayıs 2017
Lider Muş Tur, 6 adet 2+1 Tourismo aldı

Filosunu ‘2+1’e dönüştürme kararı alan Lider Muş Tur, Hassoy’dan 6 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 aldı. Bu yatırımla birlikte Mercedes otobüs sayılarını 22’ye çıkardıklarını belirten firma yetkilisi, Tourismo’yu yakıt tasarrufunu dikkate alarak tercih ettiklerini söyledi.

ŞEHİRLERARASI otobüs pazarının kesintisiz lideri Mercedes-Benz Türk, sezon öncesi teslimatlarını yoğunlaştırdı. Bu önemli teslimatlardan birisi de, örnek bölgesel firmalarımızdan Lider Muş Tur oldu…

Firma, Hassoy Motorlu Vasıtalar’dan 6 adet Tourismo 16 RHD 2+1 otobüs alarak, tercihini yine Mercedes-Benz’den yana yapmış oldu.

Lider Muş Tur, bu alım ile birlikte tamamı Mercedes-Benz marka otobüsten oluşan filosundaki otobüs sayısını 22 adede çıkardı.

 

Değer verdiğimiz iş ortağımız

Araçlar, düzenlenen törenle teslim edildi. Teslimatta konuşan Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu, “Lider Muş Tur, yıllardır çok değer verdiğimiz bir işortağımız.

Yeni yatırımlarında bir kez daha bizleri tercih ettikleri için çok mutluyuz. Bu kararlarından dolayı kendilerini tebrik ediyor, teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yeni otobüslerin kendilerine hayırlı olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyorum. Bu satışta emeği geçen Hassoy bayimize, Mercedes-Benz Türk Finansal Hizmetler ve BusStore yetkililerine gösterdikleri çaba ve destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

 

İşbirliğimiz gelecekte de sürecek

Hassoy Motorlu Vasıtalar Yönetimi Kurulu Başkanı Hülya Ulusoy da konuşmasında, “Lider Muş Tur ile yıllardır süren bir işbirliğimiz var.

Sayın Ersin Sayan ve Lider Muş Tur ile birlikte çalışmak bizi her zaman mutlu ediyor. Yeni yatırımlarından dolayı kendilerini çok tebrik ediyorum.

İnşallah gelecekte yapacakları yatırımlarda da kendileriyle işbirliği yapacağız. Hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

 

Tasarruflu olduğu için seçtik

Lider Muş Tur Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Sayan ise,  yaptığımı konuşmada şunları söyledi:

“Şehirlararası otobüs sektöründe pasta daraldıkça, rekabet biraz daha kızışıyor. Bu yarışta öne geçmek için kaliteye yatırım yapmamız kaçınılmaz.

Yolcuların rahatı için her türlü konforu da düşünmemiz gerekmekte. 2+1 yönünde gelişen pazarda söz sahibi olmaya devam edebilmek için yatırımlarımızı bu doğrultuda yapmaya karar verdik ve tamamı Mercedes-Benz olan filomuzu 2+1 yönünde yenileme kararı alıp araç sayımızı 22 adede çıkarttık.

Mercedes-Benz Tourismo araçların düşük yakıt ve işletme maliyetleri, dayanıklılığı nedeniyle tercihlerimizi bu yönde kullandık.

Bayi olarak da yıllardır geçmişten gelen güvenle işortaklığı yaptığımız Mercedes-Benz Türk’ün başarılı bayisi Hassoy Motorlu Vasıtalar ile devam ettik.

Ayrıca, bu sene 50.yılını kutlayan Mercedes-Benz Türk’ü tebrik ediyor ve nice 50 yıllarda iş birliğimizin devam etmesini diliyoruz”…

Teslimata Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu, Hassoy Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Ulusoy, Otobüs Satış Müdürü Selim Saral, Lider Muş Tur Sahibi Ersin Sayan, Firma Ortakları Hacı Celal Taşkın ve Serkan Sayan katıldı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."