• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.834 / 4.842
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Lansman otobüsleri Topçam’a gitti

11 Nisan 2017
Lansman otobüsleri Topçam’a gitti

Örnek bölgesel firmalarımızdan Topçam Seyahat, filosunu 4 edat Neoplan Yeni Tourliner ile güçlendirdi. Bu yatırım ‘özel’; çünkü alınan otobüsler, Antalya’da sektör mensuplarının huzuruna çıkan lansman otobüsleri…

MAN’ın ‘kadim’ müşterilerinden Topçam Seyahat, ‘özel’ bir yatırıma imza attı. Şirket, önceki hafta Antalya’da lansmanı yapılan Neoplan Yeni Tourliner’ı filosuna katan ilk otobüs firması oldu. 3 adedi lansman otobüsü olmak üzere toplam 4 adet Neoplan Yeni Tourliner’ın teslimatı dolayısıyla, Tokat Otogarı’nda görkemli tören yapıldı. Törene Topçam ve MAN yetkililerinin yanı sıra; iki şirkete de iş ortağı olarak hizmet veren kuruluşların temsilcileri de katıldı.

Bu arada bir ‘ilk’ olarak, MAN Kamyon ve Otobüs A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu; otobüslerden birisini Ankara’dan Tokat’a kadar bizzat kullanarak getirdi. Bu jest, Topçam Seyahat yetkilileri tarafından sevinçle karşılandı. Teslimatın ardından düzenlenen ‘Dostluk Yemeği’nde konuşan Topçam Ortağı Olgun Dizman, MAN ile yaklaşık 17 yıllık güçlü bir işbirliği içerisinde olduklarını dile getirerek, “İşbirliğimizi, bu özel alımla taçlandırdık. Neoplan otobüslerden, MAN’ın satış ve satış sonrası yaklaşımlarından son derece memnunuz. Bu yüzden de yeni yatırım yaparken yeniden ‘MAN’ dedik. İşbirliğimiz, önümüzdeki süreçlerde de devam edecek. Bu alımda emeği geçen herkese ve sevincimizi paylaşan iş ortaklarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Tuncay Bekiroğlu da, “Topçam gibi örnek bir firmaya lansmanını yaptığımız otobüsleri teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.

Topçam’ın aldığı 3 adet Yeni Tourliner’a FUNTORO’non 10 inç ekranları monte edildi. FUNTORO Ailesi ve MAN kurmayları otobüsün içerisinde kameralarımıza poz verdi.

Otobüslerin teslimat törenine; MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu, Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, Topçam ortakları Erkut Dizman ve Olgun Dizman, MAPAR Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin, Otobüs Satış Müdürü Gökhan Çerioğlu, MAN Şahinler Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Birol Şahin, FUNTORO Genel Koordinatörü Mesut Küle, MSI Türkiye Temsilcisi Chıata Hsu, Satış Yöneticisi Soydan Sevim, SIMROLL Genel Müdürü Nazmi Kalkar, SETCOM ortağı Abdullah Yazıcı ile çok sayıda Tokat Otogarı esnafı katıldı

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."