17:49:51
  • Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Küçük otobüsün İhracat Lideri Anadolu ISUZU’nun Busworld kozu: NOVOCITI LIFE!

1 Kasım 2017
Küçük otobüsün İhracat Lideri Anadolu ISUZU’nun Busworld kozu: NOVOCITI LIFE!

http://srmarchivists.org/about-us/donations/ Citiport ile 2015’te ülkemize “Avrupa’nın En Ergonomik ve Konforlu Otobüsü” ödülünü getiren Anadolu Isuzu, Busworld 2017’ye de iddialı otobüs modelleriyle katıldı. Isuzu, Avrupa prömiyerini yaptığı Novociti Life ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

OTOBÜSÜN global buluşması Busworld Kortrijk 2017 Fuarı’nda; adından en çok söz ettiren üreticilerden birisi de, 13 yılda 12 kez ‘Küçük Otobüsün İhracat Lideri’ olan Anadolu Isuzu oldu… Şirket, 2015’de Citiport otobüs modeliyle ödül aldığı Busworld’ün 2017 etabında da turizm, servis ve kentiçi toplu ulaşıma dönük iddialı otobüs modelleriyle yer aldı.

http://africaontheblog.org/africans-read/amp/

http://marshallstrawberry.com/?p=33 Busworld 2017’de engelli ve yaşlı yolcuların sosyal hayata katılımını destekleyen alçak tabanlı, yeni nesil Novociti Life’ın Avrupa prömiyerini yapan Anadolu Isuzu, yüksek teknolojili güvenlik ekipmanlarıyla donatılan Visigo ile sektöründeki iddiasını da ortaya koydu. Anadolu ISUZU’nun standı, dünyanın dörtbir yanından gelen otobüs otoritelerinin ilgi odağı oldu. ISUZU, fuarda yerli ve yabancı basının yoğun ilgi gösterdiği bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan, ürettikleri küçük otobüslerle son 13 yılda 12 kez Türkiye ihracat şampiyonu olduklarını belirterek, “2020’de ihracat pazarlarımızı 60 ülkeye çıkarma hedefiyle çalışıyoruz” dedi. Anadolu Isuzu, standında sergilenen araçların özellikleriyle ilgili bilgiler veren Tuğrul Arıkan, alçak tabanıyla engelli yolcuların hayatını kolaylaştıracak Novociti Life ve yüksek teknolojili güvenlik ekipmanlarıyla donatılan Visigo’nun, Avrupalı belediyelerin yeni çözüm ortağı olacağını söyledi.

http://marshallstrawberry.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://marshallstrawberry.com/journal/

Tuğrul Arıkan konuşmasını şöyle sürdürdü: “Isuzu Motors Limited ortaklığıyla Türkiye’deki tesislerimizde üretip, başta Avrupa olmak üzere 3 kıtada 30’un üstünde ülkeye ihraç ettiğimiz otobüslerimizle, dünya yollarında insanların güvenli ve konforlu seyahat etmesini sağlıyoruz. Isuzu’nun her model otobüsünü, Avrupa’daki tek üretim merkezi olan Türkiye’de 33 yıldır biz üretiyoruz. Türkiye’den yurtdışına en çok midibüs ihraç eden şirketiz. Son 13 yılda, ürettiğimiz Isuzu midibüslerle 12 kez Türkiye’nin ihracat şampiyonu olduk. 2016’da; Citiport, Visigo, Citibus, Turquoise ve Novo Serisi modellerimizi 30’dan fazla ülkeye ihraç ederek toplam 55 milyon Euro’nun üzerinde ihracata imza attık. 2016’daki başarımızı 2017’ye de taşımayı istiyoruz. Bu doğrultuda 2017’de bir önceki yıla göre toplam ihracat ciromuzu yüzde 20’nin üzerinde artırdık. Hedefimiz, 3 yıl içerisinde; yani 2020 yılında 60’a yakın ülkeye ulaşmak,   ihracatta toplam satışlardan aldığımız payı yüzde 30’ların üzerine çıkarmak ve yıllık ihracat ciromuzu iki kat yükselterek 100 milyon Euro’nun üzerine taşımak. Bu doğrultuda, seyahat ve yolcu güvenliği konseptindeki çalışmalarımız bundan böyle artarak ve çeşitlenerek devam edecek.”

Buy Adipex P 37.5

Get Phentermine Cheap Busworld’ün Türkiyeli onur

http://blog.aulddragon.com/category/spellcraft/feed/ konukları Isuzu standında

http://somethingdashing.com/2015/03/20/friday-florals-yellow-craspedia/

http://bluelineproducts.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://bluelineproducts.com/fat-burning-workout-los-angelesa-california-san-jose-california/ BUSWORLD Kortrijk 2017 Fuarı’nın Türkiyeli onur konukları, Tüm Otobüsçüler Federasyonu (TOF) ve Turizm Taşımacıları Derneği (TTDER) oldu. TOF Genel Başkanı Mustafa Yıldırım, Başkan Yardımcısı Tahsin Yücefer, TTDER Başkanı Sümer Yığcı, Başkan Yardımcısı Mehmet Öksüz ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Katırcıoğlu’ndan oluşan heyet, yerli otobüs üreticimiz Anadolu ISUZU’nun standını ziyaret ederek, Genel Müdür Tuğrul Arıkan, Otobüs İş Birimi Direktörü Tunç Karabulut ve şirket yöneticileriyle otobüs modelleri ve fuar beklentileri hakkında sohbet etti. Fuarın önemli ziyaretçilerinden birisi de, bir dönem Anadolu Isuzu Pazarlama ve Satış Direktörlüğü görevini yürüten IPRU Genel Başkanı Fatih Tamay oldu…

 

http://myhomesports.com/football/american-soccer-previous-and-existing.html

Phentermine Order Online Reviews

Can You Buy Phentermine At Cvs
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."