• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Koşan’a 20’lik filo teslimatı

14 Eylül 2017
Koşan’a 20’lik filo teslimatı

ŞEHİRLERARASI otobüsün lideri Mercedes-Benz Türk, kuruluşunun 50’nci yılını kutladığı 2017’de farklı segmentlere yönelik satışlarını kesintisiz sürdürüyor.

Dev şirket, özellikle Mercedes-Benz Sprinter ile hafif ticari araç pazarındaki etkinliğini her geçen gün artırıyor.

Mercedes-Benz Türk, son olarak güçlü bayi Has Otomotiv üzerinden taşımacılık sektörünün önemli firmalarından Koşan Turizm’e 20 adet Sprinter sattı.

Araçların ilk 11 adetlik bölümü, Has Otomotiv’in Hadımköy lokasyonunda gerçekleşen törenle teslim edildi. Yapılan teslimatla birlikte Koşan Turizm, filosundaki Mercedes-Benz marka araç sayısını 45 adede yükseltti.

Teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Direktörü Tufan Akdeniz, Kamu ve Filo Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, Has Otomotiv İcra Kurulu Üyesi Mustafa Sarıgül, Ticari Araçlar Satış ve Pazarlama Direktörü Turan Dik, Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Osman Çoban, Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Yusuf Ziya Ataman ve Koşan Turizm Sahibi Bayram Küle katıldı.

Teslimat töreninde konuşan Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Direktörü Tufan Akdeniz, şunları söyledi: “Mercedes-Benz Türk olarak bu sene 50.yılımızı kutluyoruz.

Bizler için bu çok özel ve önemli yılda hafif ticari araç teslimatlarımızın bu hızla devam etmesi bizleri son derece gururlandırıyor.

Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Grubu olarak her zaman müşterilerimizin beklentilerine ve taleplerine göre araçlarımızı geliştiriyoruz. İnsan taşımacılığında çok önemli olan güvenlik bizler için en hassas olduğumuz konu.

Bu sebepten Mercedes-Benz Sprinter araçlarımız güvenlikten hiçbir şekilde ödün vermiyor. Bizim gibi güvenliğe son derece önem veren Koşan Turizm’in filosundaki araç sayısını artırırken tercihinin “yıldız”dan yana olması bizleri bir kez daha gururlandırdı”.

Koşan Turizm  Sahibi Bayram Küle de, Mercedes-Benz Türk’e, bu satışın gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Has Otomotiv’e ve Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e sağlamış oldukları destek ve kredi imkânları için teşekkürlerini iletti.

Küle; “Yeni araç alımında tercihimizi bir kez daha Mercedes-Benz’den yana kullandık ve filomuzdaki Mercedes-Benz marka araç sayımızı 45 adede çıkardık.

Filomuzdaki araç sayısını Mercedes-Benz marka araçlarla güçlendirmenin doğru bir yatırım olduğuna inanıyoruz. Ayrıca bu sene 50.yılını kutlayan Mercedes-Benz Türk’ü yürekten kutluyor, karşılıklı işbirliğimizin ilerleyen dönemlerde artarak devam etmesini temenni ediyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."