• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Koşan, Yıldız’dan şaşmıyor

11 Aralık 2017
Koşan, Yıldız’dan şaşmıyor

50. yılında özellikle hafif ticarde fırtınalar estiren Mercedes-Benz Türk, sektörün önemli oyuncularından Koşan Turizm’e 14 adet Sprinter teslimatı daha gerçekleştirdi. Koşan, bu alımla birlikte filosundaki ‘Yıldız’ sayısını 52 adede çıkarmış oldu…

2017’de ülkemizdeki 50. yılını kutlayan Mercedes-Benz Türk, daralan pazara rağmen bir taraftan şehirlerarası otobüs teslimatları gerçekleştiriyor, diğer taraftan da diğer ürün gruplarındaki performansını her geçen gün artırıyor. Bu yıl Sprinter ve Vito ile hafif ticari araç pazarında kelimenin tam anlamıyla fırtınalar estiren dev şirket, Gülsoy Otomotiv aracılığıyla geçtiğimiz hafta önemli bir teslimata daha imzasını attı. Teslimatın adresi İstanbul ve Tekirdağ bölgelerinde AVM taşımacılığı ve kent temizliği alanlarında faaliyet gösteren Koşan Turizm oldu. Ağustos 2017’de filosuna 11 adet Sprinter ekleyen Koşan, 7 adet aracını takasa vererek filosuna 14 adet Sprinter daha ekledi. Bu satışla birlikte Koşan Turizm’in araç parkındaki Mercedes-Benz marka araç sayısı 52 adede yükseldi.

 

Koşan büyük müşterimiz oldu

Teslimatta konuşan Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Kamu ve Filo Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, şunları söyledi: “Bu sene, 1967’de kurulan ve kurulduğu günden bugüne kadar 1 milyar Avro’ya aşkın yatırım yapan şirketimizin Türkiye’deki 50.yıldönümünü kutluyoruz. Böyle önemli bir seneyi geride bırakmadan Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Grubu olarak filo satışlarımızı tüm hızıyla devam ettirmekten son derece gurur duyuyoruz. Koşan Turizm’in filosunu genişletirken tercihini bir kez daha Mercedes-Benz’den yana kullanmasından duyduğumuz mutluluk paha biçilemez. Yeni araç alımında bir kez daha bizleri tercih ettikleri için kendilerine teşekkür ediyor, araçlarının hayırlı olmasını diliyoruz. Ayrıca Koşan Turizm, bu satış ile birlikte büyük müşterilerimiz arasında yerini aldı. Bu işbirliğimizin ilerleyen dönemlerde artarak devam etmesini umuyoruz”.

 

Tercihimizden şaşmayacağız

Koşan Turizm Firma Sahibi Bayram Küle ise, “Ağustos ayında filomuza 11 adet Sprinter eklemiştik şimdi ise 14 adet daha Sprinter alımı gerçekleştirdik. Sektörde Sprinter denilince akla ilk olarak güvenlik, konfor, düşük yakıt tüketimi ve yüksek ikinci el değeri geliyor, dolayısıyla bizler de filomuzu genişletirken Mercedes-Benz’den şaşmıyoruz. Mercedes-Benz Türk ile işbirliğimizin gün geçtikçe daha da pekişmesinden son derece mutluyuz.

Mercedes-Benz Türk’e, bu satışın gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Gülsoy Florya’ya ve Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e sağlamış oldukları destek, kasko ve kredi için teşekkür ediyoruz.

Ayrıca Mercedes-Benz Türk’ün her marka ikinci el aracı alıp satarak ticarette fark yaratan ikinci el markası Used1’a da gösterdikleri destek için teşekkürlerimizi sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Teslimata Mercedes-Benz Türk HTA Kamu ve Filo Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, Used1 Satış Müdürü Faruk Özer, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler Pazarlama ve Kamyon/HTA Satış Müdürü Meltem Gürsoy, Gülsoy Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı  İsmet Emre Gülsoy, Gülsoy Florya Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Ebru Taşkın Kocagil, Koşan Turizm sahibi Bayram Küle, İdari İşler Müdürü Ümit Mete ve AVM Taşımacılığı Sorumlusu Mustafa Bayrak katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."