• Dolar Alış / Satış: 5.292 / 5.302
  • Euro Alış / Satış: 5.989 / 5.999
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

KONYA METRO, OTOBÜS YATIRIMLARINI SÜRDÜRÜYOR

30 Temmuz 2018
KONYA METRO, OTOBÜS YATIRIMLARINI SÜRDÜRÜYOR

Filosundaki ‘YILDIZ’ sayısını 50’ye çıkardı

MERCEDES-Benz Türk’ün önemli müşterileri arasında yer alan Metro Turizm Konya; Bayraktarlar Merkon Konya üzerinden 1 adedi Tourismo 16 2+2 (Class) ve 1 adedi de Tourismo 16 2+1 (CIP LOUNGE) olmak üzere iki otobüs yatırımı daha gerçekleştirdi.

Bu teslimat ile birlikte Metro Turizm Konya’nın 60’lık filosundaki Mercedes-Benz marka otobüs sayısı da 50 adede çıkmış oldu. Törende konuşan Mercedes-Benz Türk Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, “Değerli iş ortağımız Metro Turizm Konya ile bir kez daha işbirliği içerisinde olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 2 adet Tourismo 16 alımı için kendilerine teşekkür ediyor; Tourismo araçlarımızın kendilerine bol kazanç getirmesini diliyoruz.

Mercedes-Benz otobüslerimizin satışı ardından yaygın servis ağımız, müşteri hizmetlerimiz, 7/24 servis ve yol yardımı hizmetlerimiz ile de müşterilerimizin yanında olmak için çalışıyoruz. Yetkili bayimiz Bayraktarlar Merkon’a da bu satış için gösterdikleri emek ve destekleri için çok teşekkür ederiz” dedi. Metro Turizm Konya’nın sahibi Yılmaz Koyuncu ise, “2018 model Tourismo’yu tercih etmemizin en büyük sebebi aracın düşük işletme maliyetidir.

Yakıt ekonomisi otobüs işletmeleri için öncelik haline gelmiş durumda ve bu önceliğimiz de bizi Tourismo’ya yönlendirdi. Ayrıca aracın güvenlik seviyesi, uzun bakım aralıkları ve yolcu konforunu öne çıkartan özellikleri, sorun çıkarmayan motor ve parçaları, kaliteli servis hizmeti gibi özellikleri de kararımızı etkiledi. Yıllardır tercihimizi Mercedes-Benz’den yana kullanıyoruz ve bu şekilde devam etmeyi hedefliyoruz. Metro Turizm olarak yatırımlarımıza, insanları birbirine kavuşturmaya ve uzakları yakın hale getirmeye Mercedes-Benz’in güvenli ve konforlu yolculukları ile devam ediyor olacağız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN