• Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Koç Topluluğu ‘Endüstri 4’ü masaya yatırdı

29 Kasım 2017
Koç Topluluğu ‘Endüstri 4’ü masaya yatırdı

http://therealestatevision.com/author/admin PANELİN SPONSORU OTOKAR

http://marshallstrawberry.com/wp-json/ 4’üncü sanayi devrimine 15 ayrı proje ile hazırlanan Otokar, düzenlediği ‘Dijital Dönüşüm Paneli’nde sektörlerinin lideri olan kurumları ağırladı. Dijital Dönüşüm Lideri Dr. Ardaç; ‘Koç Topluluğunun ilkleri yaratma becerisini, bu konuya da taşımak önceliğimiz’ dedi.

Buy Adipex 37.5 Online

Buy Adipex In Kentucky ARTIK hiçbir şey eskisi gibi olmayacak… Dünya, yeni bir sanayi devrimine hazırlanıyor. Siber-fiziksel sistemlerin ve internet ağının sanayiyle bütünleşmesinin bir sonucu olarak ortaya çıkacak olan 4. Sanayi Devrimi’ne (Endüstri 4), Türkiye’nin öncü toplulukları ve grupları da şimdiden ciddi şekilde hazırlanıyor. Bu toplulukların başında Koç geliyor. Koç Topluluğu’nun otomotivdeki güçlü markası Otokar da, Endüstri 4’e 15 ayrı proje ile hazırlanan şirketlerden birisi…

http://blog.aulddragon.com/2013/02/dinosaurs/?replytocom=112141

Online Phentermine Cod Otokar, geçtiğimiz hafta yeni sanayi devrimini konu olan “Endüstri 4.0’ın Türkiye Sanayisine Etkisi” başlıklı bir panel düzenledi.

http://marshallstrawberry.com/category/uncategorized/feed/

http://salmosca.com/song/feed/ Otokar Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza Alptekin’in moderatörlüğünü üstlendiği panele, Koç Holding Dijital Dönüşüm Lideri Dr. Murad Ardaç, Arçelik Üretim Teknolojileri Direktörü Mustafa Esenlik, Ford Otosan CDO’su Hayriye Karadeniz, McKinsey&Company Ortağı Mehmet Başer, Kuka Ülke Müdürü Kağan Abidin ve Rockwell Automation Ülke Direktörü Cenk Ceylan konuşmacı olarak yer aldı.

Buy Phentermine Online India

En önemli konu nitelikli işgücü

http://africaontheblog.org/tag/abdoulaye-wade/feed/

http://myhcgwholesale.com/s40-myiuy_CMpoy_swiyr/strong-16464.bmw Paneli değerlendiren Ali Rıza Alptekin, şunları söyledi: “Endüstri 4.0 beraberinde büyük bir etki potansiyeli barındırıyor. Biz şu an değişimi ve öncü, küçük etkileri görüyoruz. Endüstri 4.0’ın tam olarak hayata geçmesi ve yaygınlaşması ile oluşacak etki, tüm sektörlerin iş yapış biçimini temelden değiştirecek. Endüstri 4.0 sürecinde takipçi konumda olan Türkiye’nin çok daha hızlı yol alması gerekiyor. Trendler o kadar hızlı değişiyor ki; takipçi olmanın yeterli olmadığı dönemlere geleceğiz.

http://answerwedding.com/wedding-ceremony/

http://myhomesports.com/category/football Türkiye’nin sanayileşme atılımlarının başladığı dönemden bugüne kadar mühendislik ve Ar-Ge kabiliyeti, deneyimli ve yetkin insan kaynağı ile ilkleri gerçekleştirmiş Otokar olarak bu değişimde de fark yaratmak hedefindeyiz.

http://somethingdashing.com/2016/06/14/6579/ Bu panelde ülkelerin yeni sanayi devrimine hazırlığı, Endüstri 4.0’ın ve dijital dönüşümün kurumlarda nasıl ele alınması gerektiği, dönüşümün sağlayacağı fırsatları ele almak istedik.”

Dijital dönüşümde insan kaynağının rolüne dikkat çeken Alptekin sözlerine şöyle devam etti: “Endüstri 4.0’da Türkiye’nin en önemli konusu nitelikli işgücü olacaktır. Endüstri 4.0 yalnızca yatırım yaparak bir günde hayata geçirilebilecek bir olgu değil.

Phentermine Online With Mastercard Bu kavramı içselleştirecek ve geliştirecek bilgi birikimine sahip iş gücüne sahip olmak çok önemli.”

http://africaontheblog.org/2014/03/ Otokar’ın dijital dönüşüm yol haritası için 4 ana alan belirlendiğini belirten Alptekin şunları söyledi: “Müşteriye Dokunan Dijital Kanallar; Dijitalleşmiş Üretim ve Tedarik Zinciri; Analitik Karar ve Pazarlama; Dijital Ürünler ve Servisler olmak üzere 4 ana alan belirledik. Bu alanlarda 2017 başından bu yana hayata geçirmeye karar verdiğimiz 15 projenin 6’sı tamamlandı, 6’sı devam ediyor, 3’üne ise 2018 yılında başlanması hedefleniyor.

http://africaontheblog.com/kola-nuts-holy-communion/?shared=email  

http://newportmanners.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=https://newportmanners.com/faq/november-wedding-newyork/ Dönüşümün ana odağı müşteri

Buy Sandoz Phentermine Yeni sanayi devrimi olarak nitelendirilen Endüstri 4.0’ın dünyada bir yarış haline geldiğini kaydeden Koç Holding Dijital Dönüşüm Lideri Murad Ardaç ise şunları kaydetti;

Phentermine Online With Mastercard “Bilgisayarların sanayide kullanımı 80’lere dayanıyorken hem bilgi teknolojilerindeki hızlı gelişme hem de cihazların birbiri ile iletişim halinde olması konuyu farklı bir boyuta taşıdı. Bu teknolojik gelişimin bizlere sunduğu fırsatlar sebebiyle bugün Endüstri 4.0’dan bir devrim olarak bahsedebiliyoruz.Almanya’nın ucuz işçiliğe karşı üretimi tekrar kendi ülkesine çekme hedefiyle başlattığı bir politika olarak doğan model, bugün dünyada Çin’in bile güçlü bir şekilde katıldığı bir yarış haline geldi. Odağında esnek ve kişiselleştirilmiş üretim, yani müşteri olan bu model dünyada farklı isimlerle tanımlanıyor.

Where To Buy Phentermine 37.5 Mg Online Dünyada bu gelişmeler yaşanırken, Koç Topluluğu olarak bunun dışında kalmamız mümkün değildi. Endüstri 4.0 ve dijital dönüşüm alanındaki çalışmalara ivme kazandırmak, Koç Topluluğu’nun ilkleri yaratma becerisini bu konuya da taşımak, önceliklerimiz arasında yerini aldı ve dijital dönüşüm 2015 yılı sonunda topluluğumuzun ana teması haline geldi. Endüstri 4.0, ürün ve hizmet tasarımından, satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreçleri içeren, bu adımları birbirine daha fazla bağlayan ve hızlı geri bildirimlerle müşteriye daha iyi hizmet vermeyi sağlayan çok kapsamlı bir konu. Bu sürecin başında ve hedefinde müşteri var.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."