• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Kentiçi toplu ulaşımın kalbi Kayseri’de attı…

13 Mart 2017
Kentiçi toplu ulaşımın kalbi Kayseri’de attı…

DÜNYANIN en büyük sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği (UITP), Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde  ‘Toplu Taşımacılıkta Reform ve Kurumsallaşma Konferansı’ düzenlendi. Kentiçi toplu ulaşımdakı son gelişmelerin ele alındığı konferansa, sektörü temsilen TOBB Karayolu Yolcu Taşımacılığı Sektör Meclisi Başkanı Mustafa Yıldırım katıldı. Koferansı baştan sona takip eden Yıldırım, daha sonra mini terminaller ve yeni otogar projesi ile ilgili olarak Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Çelik ile görüşme gerçekleştirdi. Yıldırım, Başkan Çelik’in projeleri hayata geçirmek üzere hızlı şekilde harekete geçtiğini söyledi.

(Soldan) TOFED Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Erdoğan, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Çelik, TOBB Sektör Meclisi Başkanı Mustafa Yıldırım ve UITP Genel Sekreteri Alain Flausch…

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."