• Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Katırcıoğlu’ndan büyük yatırım

3 Ocak 2018
Katırcıoğlu’ndan büyük yatırım

Discount Phentermine Overnight 10 ADET MERCEDES-BENZ TRAVEGO İLE FİLO YAŞI SIFIR OLDU

http://myhcgwholesale.com/hcg-wholesale-blog/ Peş peşe yaptığı otobüs yatırımlarıyla Türkiye’nin en genç filosundan birisine sahip olan Katırcıoğlu Turizm, Mercedes-Benz Türk bayi Has Otomotiv ile 10 adet Travego için el sıkıştı. Otobüslerin 5’lik ilk partisi, törenle teslim edildi…

Phentermine Order Online Reviews

http://srmarchivists.org/resources/preservation/preservation-publications/on-the-road-to-preservation/ TURİZM taşımacılığı sektörünün önde gelen firmalarından Katırcıoğlu Turizm, otobüs yatırımlarını kesintisiz sürdürüyor. 2017-2018 yılı yatırım programı çerçevesinde, Mercedes-Benz Türk’ün güçlü bayi Has Otomotiv aracılığıyla 10 adet Travego aldı.

Otobüslerin 5 adetlik ilk partisi, geçtiğimiz hafta düzenlenen törenle teslim edildi. Kalan 5 adetlik ikinci partinin ise, önümüzdeki günlerde teslim edileceği ifade edildi.

http://marshallstrawberry.com/news/  

http://blog.aulddragon.com/2017/12/

http://newportmanners.com/faq/greetings-cubicles-office/ Yıllara dayanan işbirliği

Otobüslerin teslimat töreninde konuşan Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, şunları söyledi: Katırcıoğlu gibi sektörün güçlü ve kurumsal firmasına çözüm ortağı olmak, bizim için gurur verici. Yıllara dayanan işbirliğimizin yeni yatırımlarla daha da ileri noktalara taşınması, bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor.

http://zbrushguides.com/c4p_log/log-1672/

Where Can I Buy Adipex Phentermine Mercedes-Benz markasını seçtiği için bir kez daha Katırcıoğlu Turizm ailesine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Phentermine K25 Buy

 

http://bluelineproducts.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://bluelineproducts.com/burning-belly-fat-houstona-texas-jacksonvillea-florida/

Cheap Phentermine Overnight Delivery 50 otobüs yatırımı yapacağız

Order Phentermine 37.5 Canada Otobüsleri teslim alan Katırcıoğlu Turizm Genel Müdürü Mustafa Sarı da, şunları söyledi:

http://blog.aulddragon.com/2011/01/gruumsh-one-eye/feed/ 2017-2018 yılları planlarımız kapsamında, Has Otomotiv üzerinden 10 adet Mercedes-Benz Travego yatırımı yaptık. Bugün otobüslerin 5 adedini teslim aldık. Kalan 5 otobüsü ise, kısa sürede filomuza katacağız.

Can I Buy Phentermine In India Yaptığımız bu otobüs yatırımıyla, zaten genç olan filomuzun yaş ortalamasını daha da düşürmüş olduk. 2018 yılı için turizmde önemli bir canlanma beklentisi var.

Biz de turizmdeki hareketliliğe paralel olarak yeni otobüs yatırımları daha yapabiliriz. Hedefimiz; önümüzdeki 1,5 yıl içerisinde 50 adet otobüs yatırımı yapmak.

Yeni alımlarımızda da Mercedes-Benz Türk ve Has Otomotiv ile yolumuza devam etmek arzusundayız. Bu alımda önceki yıllarda olduğu gibi bizlere her türlü kolaylığı sunan Mercedes-Benz ve Has Otomotiv camiasına teşekkür ediyoruz…

http://africaontheblog.org/tag/half-of-a-yellow-sun/feed/ Teslimat törenine; Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu, Otobüs Satış Operasyonu Grup Müdürü Murat Kızıltan, Has Otomotiv Otobüs Satış Müdürü Soner Balaban ve Katırcıoğlu Turizm Genel Müdürü Mustafa Sarı katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."