• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

KARSAN’dan Romanya’ya 20 adet ATAK teslimatı…

31 Temmuz 2017
KARSAN’dan Romanya’ya 20 adet ATAK teslimatı…

İtalya başta olmak üzere Avrupa’nın çeşitli ülkelerine ihracat gerçekleştiren ve 2017’yi yurtdışına yayılma yılı ilan eden Karsan, Romanya’ya 20 adet Atak teslimatı gerçekleştirdi.

TÜRKİYE otomotivinin 50 yıllık Bursalı aktörü KARSAN, yurtdışı pazarda da önemli işlere imzasını atıyor.

Geçen yıl Dominik Cumhuriyeti’nden İtalya’ya kadar dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan şirket, son olarak Romanya’ya ihracat gerçekleştirdi.

2017’yi yurt dışında yayılma yılı ilan eden Karsan, bu kapsamda Romanya’nın güneydoğusunda yer alan Braila Belediyesi’ne 20 adet Karsan Atak satışı gerçekleştirdi.

Türk İşadamları Derneği (TİAD) Üyesi Hüseyin Akyol tarafından yönetilen ve Anadolu Automobil Rom tarafından yapılan satışın imza töreni ise geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi.

Braila Belediyesi’nde gerçekleştirilen teslim törenine Türkiye’nin Bükreş Büyükelçisi Koray Ertaş, Türkiye Köstence Konsolosu Uygar Mustafa Sertel, Braila Belediye Başkanı Viorel Marian Dragomir, TİAD Başkanı Murat Demiray, TİAD Yönetim Kurulu Üyesi Naci Kanbay ve Karsan Ticari İşler Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Arpacıoğlu ile Karsan İhracat Müdürü Kagan Deniz katıldı.

Karsan’ın Atak modeli, 60 kişilik yolcu kapasitesi, engelli erişimine uygun alçak tabanlı yapısı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru ve bağımsız ön süspansiyonu ile çağdaş, konforlu ve güvenli bir toplu taşıma sağlıyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."