• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Karsan’dan Manisa’ya peş peşe teslimatlar

6 Haziran 2017
Karsan’dan Manisa’ya peş peşe teslimatlar

Karsan, 20’si Alaşehir, 43 adedi de Yunusemre ilçeleri olmak üzere bir haftada Manisa’ya toplam 63 ‘engelsiz’ JEST teslimatı gerçekleştirdi…

KENTİÇİ toplu ulaşıma sınırsız ulaşım çözümleri sunma hedefinde olan Türkiye otomotivinin güçlü aktöre KARSAN, ‘Engelli Yasası’na uygun olarak ürettiği JEST aracı ile, piyasada kelimenin tam anlamıyla fırtınalar estiriyor. Rakip tanımayan JEST, özellikle Manisalı taşımacıların ilk tercihi konumunda.

Karsan, Manisa Belediyesi’nin ‘Ulaşımda Dönüşüm Projesi’ kapsamında, 20 adedi Alaşehir, 43 adedi de Yunusemre ilçeleri olmak üzere; bir hafta içerisinde Mansi’ya tam 63 adet Jes teslimatı gerçekleştirerek, tüm dikkatleri üzerine çekti. Yunusemre’ye yapılan son teslimat töreninde konuşan 132 nolu Kooperatif Başkanı Mehmet Gürler, toplum ulaşım hizmetinin modernleşmesinin önemine değinerek, desteklerini esirgemeyen Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne ve bu alımda kendilerine her türlü desteği veren KARSAN’a teşekkür etti. Gürler’in ardından söz alan Karsan Satış Müdürü Kaan Erkırtay da, 43 adet aracın Yunusemre ilçesi için hayırlara vesile olmasını dileyerek, bir marka şehir haline gelen Manisa’ya çözüm ortağı olmanın gururunu yaşadıklarını ifade etti. Teslimat törenine Karsan Satış Müdürü Kaan Erkırtay, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mümtaz Kahya, Ulaşım Dairesi Başkanı Mümin Deniz, şube müdürleri, 132 nolu Kooperatif Başkanı Mehmet Gürler, Yunusemre Belediyesi Meclis üyesi Hüseyin Köroğlu, kooperatif başkanları, araç sahipleri ve vatandaşlar katıldı.

Karsan, ‘Ulaşımda Dönüşüm Projesi’ kapsamında Manisa’ya seri teslimatlar gerçekleştirdi. Bu teslimat adreslerinden birisi de, Alaşehir ilçesi oldu. Şirket, önceki hafta Alaşehir’e 20 adet engelsiz Jest aracın teslimatını yapmıştı…

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."