• Dolar Alış / Satış: 5.26 / 5.27
  • Euro Alış / Satış: 5.934 / 5.944
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

KARSAN, ‘Sosyal Diyalog’da örnek

5 Şubat 2019
KARSAN, ‘Sosyal Diyalog’da örnek

İŞYERİNDEKİ sosyal diyalog, başarının olmazsa olmazı… Türkiye otomotivinin önemli markalarından Karsan, bu alandaki başarısıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Karsan, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) tarafından  ilk defa Türkiye’de düzenlenen “Çalışma Hayatında Sosyal Diyaloğun Geliştirilmesi Projesi” kapsamında “Sosyal Diyaloğu En İyi Uygulayan İşyeri Ödülü”ne layık görüldü. Karsan adına bu önemli ödülü alan İnsan Kaynakları Müdürü Mücahit Korkut, “Karsan Pozitif, hem kültür hem de iş sonuçlarımızda pozitifliği hedeflediğimiz bir değişim ve gelişim süreci. Bunun için de en değerli varlığımızın çalışanımız olduğunun bilinciyle; olumlu yaklaşımlarımızla iletişimimizde, işimizi sahiplenmemizle sorumluluğumuzda, adil,  şeffaf ve rol model olan liderliğimizde, fikre önem veren, değerlendiren ve ödüllendiren dokunuşumuzda Pozitif Karsanlı’yı ve Pozitif Karsan’ı oluşturmayı hedefledik.

Hem kültürel hem de iş sonuçlarımızda pozitif gelişimi ve değişimi amaçladığımız ‘Karsan Pozitif’ projemizin, son derece önemli amaçlara hizmet ettiğine inandığımız ‘Çalışma Hayatında Sosyal Diyaloğun Geliştirilmesi Projesi’ çerçevesinde ödüllendirilmesi bizleri çok mutlu etti. Bu başarıda katkısı bulunan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN