17:45:08
  • Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

KARSAN, 2 yılda ihracatını 10 kat artırdı

7 Şubat 2017
KARSAN, 2 yılda ihracatını 10 kat artırdı

2016’da bir önceki yıla göre ihracatını yüzde 25 artıran Karsan, son iki yılda dış pazara yönelik satışlarını tam 10 kat büyüttü. Şirket, 2016’daki en büyük satışını ise İtalya’ya yaptı.

http://salmosca.com/portfolio/very-cool/

http://somethingdashing.com/subscribe/ TÜRKİYE otomotivinin yarım asırlık güçlü markası KARSAN, iç pazardaki başarısını son 2 yılda dış pazara da taşıdı. Her geçen gün ihracat pazarını daha da genişleten şirket, küresel bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Karsan, 2016 yılında ihracatını bir önceki yıla göre yüzde 25 artırarak 145 adede ulaştı. 2016 yılında 8 farklı ülkeye ihracatı yapılan Karsan markalı toplu taşıma araçları, Dominik Cumhuriyeti’ne kadar ulaştı. Bu dönemde Karsan, 90 adet Menarinibus, 6 adet Jest, 5 adet Atak ve 4 adet Star ile en fazla ihracatını İtalya’ya gerçekleştirdi. 2016 yılında Karsan’ın modern donanımlara sahip minibüsü Jest ise 6 ülkeye ihraç edilerek rüştünü ispatlamaya devam etti.

Phentermine Canada Buy

Buy Phentermine Pills Online Kendi markası ve Menarinibus markasıyla gerçekleştirdiği direkt ihracatlarının yanında Karsan, yine geçtiğimiz yıl Bursa’daki fabrikasında Hyundai markasıyla ürettiği H350 serisi modelden 3484 adet aracı, ise ihracat kaydıyla Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ne teslim etti. Karsan, geçtiğimiz yıl Menarinibus markasıyla üretim yapan İtalyan IIA’nın (Industria Italiana Autobus) yüzde 5 hissesini de satın alarak global bir marka olma yolunda stratejik bir atılım yapmıştı.

http://newportmanners.com/faq-category/wedding/pre-wedding-festivies/

http://africaontheblog.org/africa-speaks-digital-lo-mo/ Buy Axcion Phentermine 2017’de yeni pazarlara yöneleceğiz

Buy Phentermine Cheap Uk

2016 yılına ait ihracat rakamlarını değerlendiren Karsan CEO’su Okan Baş, sektör açısından zorlu bir yılı başarıyla geride bıraktıklarını söyledi.

http://bluelineproducts.com/test-page-feature-image/

http://srmarchivists.org/resources/preservation/ Karsan’ın özellikle geçtiğimiz yıl attığı adımlarla küresel bir oyuncu olmak için zemin hazırladığını belirten Okan Baş, IIA ile gerçekleştirilen stratejik ortaklığın ve  güçlü Türk markaları hedefiyle Ekonomi Bakanlığı’nın katkılarıyla ‘TURQUALITY® Destek Programı’na katılmalarının bunun en büyük göstergelerinden olduğunu ifade etti. Karsan CEO’su Okan Baş, şunları söyledi:“Diğer yıllar ile kıyaslandığında 2015 ve 2016 yılı ihracat rakamları Karsan’ın hedeflerine emin adımlarla yaklaştığını gösteriyor. 2017 yılı ise bizim için daha fazla sahada olacağımız bir yıl olacak. Bu yıl yurtiçinde daha çok müşteriyle iletişime geçeceğiz. Yurt dışı pazarlarına ise fazlasıyla ağırlık vereceğiz”.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."