• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

‘KAPTAN’ Sprinter’den şaşmadı

29 Mart 2017
‘KAPTAN’ Sprinter’den şaşmadı

Mercedes-Benz Türk, 50’nci yılında hafif ticaride de fırtına gibi esiyor. Dev şirket, son olarak Kaptan Turizm’e 23 Sprinter teslimatı yaptı. Bu alımla birlikte, Kaptan’ın filosundaki Mercedes-Benz araç sayısı 55’e yükseldi.

TÜRKİYE otomotivinin yarım asırlık dev markası Mercedes-Benz Türk (MBT), 50. yılını kutladığı 2017’de hem şehirlerarası hem şehiriçi hem de hafif ticari araç pazarında önemli işlere imzasını atıyor.

Şirket, peş peşe gerçekleştirdiği Mercedes-Benz Sprinter teslimatlarına bir yenisini daha ekledi. MBT, Koluman Motorlu Araçlar aracılığıyla İstanbul ve Kocaeli’de personel taşımacılığı yapan Kaptan Turizm’e 23 adet Sprinter sattı.

Kaptan Turizm, 23 adet Sprinter aracını Koluman Motorlu Araçlar’ın Sancaktepe lokasyonunda gerçekleşen törende teslim aldı. Bu teslimatla birlikte şirketin filosundaki Mercedes-Benz araç sayısı 55’e, toplam araç sayısı ise 250 adede yükseldi.

Törende konuşan Kaptan Turizm Genel Müdürü Barış Diri, verdikleri kaliteli hizmetten dolayı Mercedes-Benz Türk’e, bu satışın gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Yetkili Bayi Koluman Motorlu Araçlar’a ve sağladıkları kredi imkânları için Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e teşekkür etti. Mercedes-Benz Türk’ün 50. yılını kutlayan Kaptan Turizm yetkilileri; şirketin daha nice 50 yıllar görmesini ve işbirliklerinin 2017 yılında artarak devam etmesini temeni etti.

Teslimata Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Filo Satış Koordinatörü Bora Solmaz, Koluman Motorlu Araçlar Ticari Araçlar Satış ve Pazarlama Direktörü Ali Saltık, Koluman İstanbul Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Serhat Karakale, Koluman İstanbul Hafif Ticari Araçlar Filo Satış Müdürü Suat Sönmez, Kaptan Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Diri ve Genel Müdür Barış Diri katıldı…

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."