• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.852 / 4.86
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Kâmil Koç’tan sezon öncesi dev yatırım: 40 adet TEMSA Safir Plus aldı

30 Mayıs 2017
Kâmil Koç’tan sezon öncesi dev yatırım: 40 adet TEMSA Safir Plus aldı

GEÇEN sene toplam otobüs pazarındaki liderliğini açıklayan TEMSA, şehirlerarası yolcu taşımacılığının lider markalarından Kâmil Koç ile olan işbirliğini, mega bir yatırımla daha ileri noktalara taşıdı. Otobüsün global markası, geçen hafta Kamil Koç’a sattığı 40 adet 2+1 Safir Plus VIP teslimatı gerçekleştirdi. Kâmil Koç, filosuna kattığı bu otobüslerle birlikte, TEMSA araç sayısını da 208 adede çıkarmış oldu.

İşbirliği artarak sürecek

Otobüslerin teslimatında konuşan TEMSA Satış Direktörü Murat Anıl, “TEMSA olarak Kamil Koç’un uzun süredir çözüm ortağıyız. Bugün teslim ettiğimiz 40 adet 2+1 TEMSA Safir Plus VIP araçlarımızla birlikte, Kamil Koç filosundaki TEMSA markalı özmal araç sayısı 208 oldu. Yeni işbirliklerimizle bu sayı, önümüzdeki günlerde daha da artacak. Yeni araçlarımızın Kamil Koç’a hayırlı, uğurlu olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyorum” dedi

Murat Anıl, 91 yıldır sektörde hep ilkleri yaşatan, diğer firmalara hep örnek olan Kamil Koç’a uzun yıllardır iş ortağı olmanın da mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Kamil Koç’un 320 adetlik öz mal filosunun bugün 208 adetini TEMSA markalı araçlar oluşturuyor. Bize duydukları güven ve başarımıza sağladıkları katkıdan dolayı Kamil Koç’a çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

Filomuz daha da güçlendi

TEMSA işbirliğiyle otobüs filolarının daha da güçlendiklerini belirten Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. Operasyon Direktörü Çağatay Kepek ise şöyle konuştu: “91 yıllık geçmişimizde temel hareket noktamız, yolcularımızın beklentilerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve onları güvenle istedikleri yere ulaşmalarını sağlamak olmuştur.

Bu prensiple hareket eden firmamız, uygulamaya aldığı yeniliklerle sektörüne liderlik etmeyi ve yön gösterici olmayı dün olduğu gibi bugün de sürdürmektedir.

Amacımız sadece şirketimizin farklılaşması değil, sektörün de gelişmesi, hizmet kalitesinde ilerleme kaydetmesidir. Bu gelişimin olmazsa olmazı da yolcu otobüslerinin standartlarının yükseltilmesi, daha konforlu, daha güvenilir hale getirilmesi ve yolculuk süresinin daha kaliteli geçmesini sağlamaktır. Bu itibarla Kamil Koç her yıl oldukça yüklü bir bütçeyi araç filosunun yenilenmesine, teknolojik olarak gelişmiş araçların filoya kazandırılmasına ayırmaktadır.

TEMSA ile Kamil Koç bu konuda uzun yıllardır süren stratejik bir işbirliği içerisinde olmuş ve deyim yerindeyse sektörün gelişiminde omuz omuz hareket etmiştir.”

Büyümemiz devam edecek

Kamil Koç’un sektörün ortalama büyüme hızından 2 kat daha hızlı büyümeyi neredeyse her yıl hayata geçirmeyi başardığını söyleyen Çağatay Kepek, “Bu konuda TEMSA’nın işbirliğinin önemi yadsınamaz. Sezon öncesi teslim aldığımız 40 adet TEMSA Safir Plus marka araçlarımız ile birlikte filomuzdaki TEMSA markalı araç sayısı her geçen gün biraz daha artıyor. Bu süreçte göstermiş oldukları ilgi ve alaka için Sayın Murat Anıl nezdinde tüm TEMSA ailesine de teşekkürlerimizi iletiyorum” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."