• Dolar Alış / Satış: 5.314 / 5.324
  • Euro Alış / Satış: 6.039 / 6.05
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Kâmil Koç’tan seri iftarlar

13 Haziran 2018
Kâmil Koç’tan seri iftarlar

SEKTÖRÜN 92 yıllık köklü ve öncü firması Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş., çok iddalı hazırlandığı 2018 sezon öncesi, peş peşe iftarlar düzenliyor. Çalışanları ve iş ortaklarının hazır bulunduğu iftarlar, aynı zamanda ‘Sezona Merhaba’ buluşmalarına dönüşüyor.

Kâmil Koç, ilk olarak Genel Müdür Cengiz Doğan’ın ev sahipliğinde İzmir’de gerçekleştirildi. İftara, Koç’un önemli iş ortakları da katıldı. İzmir’in ardından ikinci iftar ise Bursa’da düzenlendi. Operasyon Direktörü Çağatay Kepek’in ev sahipliğindeki Bursa iftarı da, katılımı ve sıcaklığıyla dikkatleri çekti.

Sektörün köklü firması, son olarak İstanbul’da iftarını gerçekleştirdi. Çalışanlar ve iş ortaklarının hazır bulunduğu İstanbul iftarının ev sahipliğini de Çağatay Kepek yaptı.

İftar geleneğinin önümüzdeki yıllarda da süreceğini dile getiren Çağatay Kepek, herkesin Ramazan Bayramı’nı kutlayarak, sektöre kazançlı ve huzurlu bir sezon temennisinde bulundu…

 Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. Operasyon Direktörü Çağatay Kepek, Mali İşler Direktörü Ömer Faik Ünsal, Özmal Filo Sorumlusu Ömer Tunca, Satın Alma Müdürü Yakup Özkan’ın ev sahipliğini yaptığı Bursa iftarında; MAPAR Otomotiv’in Genç Veliahtı Hıdır Erdi Şahin, Bursa Genel Müdürü Tanju Nayır, Servis Müdürü Ekrem Tekgül ve Yedek Parça Müdürü Nihat Çetin de hazır bulundu

 

 

 

  

  

 

  

  

  

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN