• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.834 / 4.842
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Kâmil Koç’a 20 adet 2+1 Tourismo

14 Kasım 2017
Kâmil Koç’a 20 adet 2+1 Tourismo

KOLUMAN ÖNEMLİ BİR FİLO SATIŞIYLA DAHA ADINDAN SÖZ ETTİRDİ

Yılın en önemli otobüs yatırımlarından birisine imzasını atan Kâmil Koç, iş ortağı Koluman üzerinden 20 Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 aldı. Otobüslerin 10’u, Koç’un ‘YILDIZ’ı bol filosundaki yerini aldı.

ŞEHİRLARARASI otobüs pazarı için kötü başlayan 2017, yılın ikinci yarısı ve özellikle de son çeyreğindeki satışlarla moral buldu.

En ciddi yatırımı yapan firmaların başında, yine sektörün köklü ve kurumsal firması Kâmil Koç yer aldı.

Şirket, geçtiğimiz hafta Mercedes-Benz otobüs yatırımlarındaki iş ortağı Koluman Motorlu Araçlar üzerinden tam 20 adet 13 metrelik Tourismo 16 RHD 2+1 aldı.

Bu alımla birlikte filosundaki Yıldız sayısının ağırlığını artıran Kâmil Koç, siparişin 10 adetlik ilk partisini geçtiğimiz hafta Bursa Otogarı’nda düzenlenen törenle filosuna kattı.

Bu önemli teslimatla ilgili konuşan Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Alper Kurt, şunları söyledi:

“13 metrelik 2+1 Tourismo’ya olan ilgi, her geçen gün artıyor. Peş peşe gerçekleştirdiğimiz teslimatlar da, doğru ve beklentileri fazlasıyla karşılayan bir araç ürettiğimizi gösteriyor. Satışını gerçekleştirdiğimiz 20 adet Tourismo ile sektörün referans firmalarından Kâmil Koç’a çözüm ortağı olmak, bizim için gurur verici. 2+1 yatırımında bizleri tercih eden Kâmil Koç ailesi’ne ve bu satışın gerçekleşmesinde büyük emeği geçen yetkili bayimiz Koluman’ın değerli yöneticilerine teşekkür ediyor; araçların hayırlı olması temennisinde bulunuyorum”…

Kâmil Koç’un her zaman büyük hedefleri olduğunun altını çizen Genel Müdür Cengiz Doğan ise, “Gerek Mercedes-Benz Türk ve gerekse Koluman Motorlu Araçlar ile uzun bir geçmişe dayanan işbirliğimiz söz konusu.

Anlaşmasını yaptığımız 20 adet Tourismo 2+1 ile, ilişkilerimizi daha da ileri noktalara taşımış olduk. Bu yeni yatırımla birlikte genç filomuzu büyütüp, yaş ortalamasını daha da düşürdük.

Bu alımda bizlere her türlü kolaylığı sunan Koluman Ailesi’ne teşekkür ediyor; Mercedes-Benz Türk camiasının 50. yılını kutluyorum” şeklinde konuştu.

Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Alper Kurt ve Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu, bu önemli işbirliği dolayısıyla Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. Genel Müdürü Cengiz Doğan’a plaket takdim etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."