• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Kâmil Koç, yeni atamalarla bölge müdürlüklerini güçlendiriyor

23 Ağustos 2016
Kâmil Koç, yeni atamalarla bölge müdürlüklerini güçlendiriyor

SEKTÖRÜN öncü ve köklü kuruluşu Kâmil Koç’ta önemli  atamalar gerçekleşti. Temmuz itibariyle şirketin İstanbul Bölge Müdürü Ufuk Kardaş oldu.

1978 yılında Uşak’ta doğan Kardaş, ilk ve orta öğrenimini burada yaptıktan sonra, Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi’ni bitirdi.

Belli bir süre eğitim sektöründe çalışan Ufuk Kardaş, 2005 yılında UPS ile lojistik sektörüne adım attı.

UPS’de önemli üst düzey görevlerde bulunan başarılı yönetici, Temmuz 2016 itibariyle de karayolu yolcu taşımacılığı sektörünün öncü ve köklü kuruluşu Kâmil Koç ailesine katıldı.

Kardaş, evli ve bir çocuk babası… İnsan taşımacılığını çok fazla önemsediği için Koç ailesine katıldığını dile getiren Bölge Müdürü Ufuk Kardaş, “Kâmil Koç, insan taşımacılığında sadece Türkiye’nin değil, dünyanın en önde gelen markalarından birisi…

Hizmet kalitesi, kurumsal kimliği ve güvenliğe verdiği önemle sektörün öncüsü olan Kâmil Koç’a bundan böyle emek veriyor olmanın gururunu yaşayacağım” dedi.

Bu arada; Kâmil Koç Karadeniz Bölge Müdürlüğü’ne de deneyimli bir başka isim Eren Bengi atandı. Doğuş Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan 1979 doğumlu Bengi, daha sonra Marmara Üniversitesi’nde mühendislik yönetimi üzerine yüksek lisans yaptı.

Eren Bengi, 11 yıl boyunca Petrol Ofisi’nde çeşitli görevlerde bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."