17:55:03
  • Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Japonlar Anadolu Isuzu’nun üretim kalitesini tescilledi

3 Ocak 2018
Japonlar Anadolu Isuzu’nun üretim kalitesini tescilledi

http://africaontheblog.org/where-there-is-justice-there-is-progress/amp/ Anadolu Isuzu’nun üretim süreçlerini inceleyen Isuzu Japonya ekibi, kamyon fabrikası ve D-max hatları için var olan IMM Sertifikası’nı yeniledi, otobüs fabrikasına da ilk kez IMM Sertifikası verdi. Anadolu Isuzu’nun üretim üssü böylelikle Asya kıtası dışında IMM sertifikasına sahip tek fabrika oldu.

ÜRETİMİ ve istihdamı ile ülkemize değer katan küçük otobüsün ihracat lideri Anadolu Isuzu, Isuzu  Japonya’nın üstün üretim ve kalite yönetimi sertifikası IMM’i otobüs fabrikası için de almaya hak kazandı.

http://answerwedding.com/general/

http://bluelineproducts.com/fat-burning-workout-philadelphiaa-pennsylvania-san-antonioa-texas/ Japonya’dan gelen uzman Isuzu ekibi, Anadolu Isuzu’daki üretim sahalarında yaptığı denetimler ve 450 soruluk listenin kusursuz olmasıyla teknik incelemelerini tamamladı. Bu inceleme sırasında tüm yerli üretim ve kalite süreçlerinin Japonya standartlarında olduğu belirtilirken; lojistik, insan kaynakları, satış sonrasına kadar tüm çalışmalar Japon uzmanlar tarafından değerlendirilerek, IMM (Isuzu Manufacturing Managemet) belgesinin yenilenmesi hakkına sahip oldu.

Buy Phentermine Online Uk Only 450 prosedürün incelenmesinin ardından Anadolu Isuzu kamyon fabrikası ve D-max hatları için var olan IMM Sertifikasının geçerlilik süresi uzatılırken, Anadolu Isuzu otobüs fabrikası da incelemelerin ardından ilk kez IMM Sertifikasına sahip oldu.

Phentermine Online With Mastercard

http://marshallstrawberry.com/marshalls-journey/ Böylelikle Isuzu Japonya, Anadolu Isuzu‘nun üretim ve kalite süreçlerini belirlenen kalite standartlarına göre yönettiğini doğruladı ve yerli üretimin kalitesini tescillemiş oldu.

Buy Phentermine 2013

Phentermine Buy In The Uk  

Japonya dışında ‘IMM Belgeli’ tek fabrika

Buy Phentermine On Amazon

Buy Phentermine Nz Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan, sertifika töreninde yaptığı konuşmada şu bilgileri verdi: “Anadolu Isuzu’daki kalite odaklı çalışmalarımızın sonucunu bugün bir kez daha almış olmaktan gurur duyuyoruz.

Buy Phentermine Slimming Pills Uk İki sertifikamızı yenilerken, otobüs fabrikamız ile Isuzu’nun Japonya dışında bu sertifikaya sahip olan tek fabrika olmaya hak kazandık. 2015 verilerine göre; dünyada IMM sertifikasına sahip toplam 14 kuruluştan biriyiz. Bunlardan 8’i Japonya’da. Anadolu Isuzu ise Asya kıtası dışında yer alan tek IMM sertifikalı kuruluş olma özelliğine sahip. IMM belgesi, kriterleri yerine getirmeyen, başarısız olan şirketlerden geri de alınabilmektedir. Ancak biz, iyi bir takım olarak bu başarımızı önümüzdeki dönemde de sürdürmeye kararlıyız.

http://myhcgwholesale.com/o1-niiuy_QYpoy_qtiyr/strong-22112.bmw

Bu sonuca ulaşmak için özveriyle ve titizlikle çalışan, emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma içten teşekkürlerimi sunuyorum.”

http://therealestatevision.com/2018/page/6
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."