• Dolar Alış / Satış: 5.314 / 5.324
  • Euro Alış / Satış: 6.039 / 6.05
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

İzmir Büyükşehir’in ödülü OTOKAR’dan

3 Ekim 2018
İzmir Büyükşehir’in ödülü OTOKAR’dan

OTOKAR, önemli bir pazar payına sahip olduğu kentiçi ulaşımda yenilikçi ve örnek projeleri desteklemeye devam ediyor. Şirket, bu çerçevede Özelkalem Dergisi tarafından bu yıl 10’uncu kez gerçekleştirilen “Yerel Yönetim Ödülleri”nin “Kent İçi Ulaşım” kategorisine sponsor oldu. Ödüller, geçtiğimiz hafta sahiplerine dağıtıldı. l Valide Sultan Gemisi’nde düzenlenen etkinlikte, kentlerini güzel bir geleceğe taşıyan belediye başkanlarına ödülleri takdim edildi.

Kent İçi Ulaşım Kategorisi’nde İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Mert Yaygel’e ödülünü takdim eden Otokar Genel Müdür Yardımcısı H. Basri Akgül, Türkiye’ye katma değer yaratan birbirinden değerli projelerin ödüllendirildiği organizasyonu Otokar olarak bir kez daha desteklemekten mutluluk duyduklarını belirterek, şunları söyledi:

1963’te başlayan yolculuğumuz boyunca kullanıcılarımızın bize duyduğu beğeni, güven ülkemiz için daha da iyisini yapmak için bizi daima cesaretlendirdi. Türk mühendisinin tasarım gücüyle birçok ilke imza attık; Türkiye’nin ilk küçük otobüsünü, ilk şehirlerarası otobüsünü, ilk elektrikli otobüsünü tasarladık, Türk işçisinin emeğiyle ülkemizde ürettik. Sektörde 55’inci yılını kutlayan şirketimiz, sizlerin aracılığıyla modern ve çevreci taşımacılığa hizmet etti; her gün binlerce yolcuya dokunan bir marka konumuna ulaştı. Bugün, sizlerin değerli referansları ile global pazarda da Türkiye’yi temsil ediyoruz. İtalya’dan Almanya’ya, Ürdün’den Malta’ya kadar birçok ülkede yüzbinlerce yolcuyu güvenle taşıyoruz. Ürettiğimiz araçlarımızı dünyada 60’dan fazla ülkeye ihraç ediyoruz. Ne mutlu ki; yüksek adetli ihalelerde de ülkemizi başarıyla temsil ediyoruz; Türkiye için katma değer yaratıyoruz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN