09:23:08
  • Dolar Alış / Satış: 4.027 / 4.035
  • Euro Alış / Satış: 4.984 / 4.993
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

İTO’yu da UBER’e karşı harekete geçireceğiz

18 Ekim 2017
İTO’yu da UBER’e karşı harekete geçireceğiz

http://africaontheblog.com/tales-of-a-former-kenyan-diaspora/ GEÇEN sayıdaki yazımda, bir yasadışı taşıma türü olan UBER’in turizm taşımacılarına verdiği zararın boyutlarıyla ilgili bilgiler paylaşmıştım.

Alındığı söylenen tüm önlemlere karşın UBER’in hâlâ elini kolunu sallaya sallaya yolcumuzu çalması üzerine;  İTO 23 No’lu Yolcu Taşımacılığı ve Seyahat Acenteleri Komitesi olarak harekete geçtik.

http://myhomesports.com/wp-json/

Komite, geçtiğimiz hafta benim Başkanlığımda İTO’da bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantının ana gündem maddesi, belirttiğim üzere UBER ve yine bir kayıtdışı taşımacılık olan Bla Bla Car oldu. Toplantıda hazır bulunan arkadaşlarımız, her iki korsan taşımanın sektöre olumsuz etkilerini dile getirdi ve İTO yönetiminin konuyu sahiplenerek harekete geçmesi gerektiğinin altını çizdi. Nitekim, toplantının ardından komite olarak yönetime sunacağımız bir karar çıkardık.

http://therealestatevision.com/building-a-home/build-a-house-made-wind-generator-find-out-how-easy-it-may-be.html UBER ve Bla Bla Car’ın sadece taşımacıya değil ülkemize de büyük zararlar verdiğinin detaylarıyla yer aldığı kararda, güvenlik açısından da bunlara ‘dur’ denilmesi gerektiğinin altı çiziliyor. Ben inanıyorum ki, bugüne kadar birçok konuda görüş ve beklentilerimizi sahiplenip başka platformlara taşıyan İTO yönetimi, bu noktada da bize sahip çıkacaktır.

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."
Order Phentermine Overnight http://answerwedding.com/wedding-ceremony/wedding-wedding-ceremony-and-wedding-reception-venues-within-act.html Buy Phentermine In Mexico