• Dolar Alış / Satış: 5.314 / 5.324
  • Euro Alış / Satış: 6.039 / 6.05
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

İTO’da zafer, İSTAB Grubu’nun oldu

16 Nisan 2018
İTO’da zafer, İSTAB Grubu’nun oldu

İTO meslek komiteleri seçimlerinde kazanan İSTAB Grubu oldu. Sonuçları değerlendiren İSTAB Başkanı Ahmet Karakış, “Bu zaferin alınmasında emeği geçen herkese canı gönülden teşekkür ederiz. Bu seçimin kazananı sektördür, esnafımızdır” dedi.

 

İSTANBUL Ticaret Odası’nın (İTO) meslek komiteleri seçimleri 9 Nisan pazartesi günü İstanbul Fuar Merkezi 9- 10- 11 no’lu salonlarda gerçekleşti.

22 No’lu Şehiriçi Yolcu Taşımacılığı Meslek Komitesi’nin seçimleri 9 No’lu salonda 43-44-45-46-47-48-49 ve 50 no’lu sandıklarda yapıldı.

3 listenin yarıştığı seçimin galibi mavi liste ile seçime giren İSTAB grubu oldu.

Yeni dönemde 22. Komite; şu şirketlerden oluştu:

Nergiz Turizm İnşaat ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Gürsel Turizm Taşımacılık ve Servis Ticaret Anonim Şirketi, Tureks Turizm Taşımacılık Anonim Şirketi, Güller Turistik Hizmetler ve Ticaret Limited Şirketi, Çağdaş Kartal Taşımacılık Turizm ve Servis Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Az-Al Turizm Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Yüzbaşıoğulları Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Öz Uludağ Turizm Servis Hizmetleri Otomotiv ve İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Akgenç Turizm Öğrenci ve Personel Taşımacılığı Gıda İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ayca Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ile Kırmızı Beyaz Turizm İnşaat Tekstil Gıda ve Petrol Ürünleri Ticaret Limited Şirketi.

 

KAZANAN SEKTÖRÜMÜZ

Sonuçların belli olmasının ardından açıklama yapan İSTAB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karakış birlik beraberlik mesajları verdi.

Uzun soluklu bir çalışmanın ardından bu sonucun alındığına dikkat çeken ve başarının ekip çalışması ile ortaya çıktığını söyleyen Başkan Ahmet Karakış, “Bu sonucun alınmasında emeği geçen herkese canı gönülden teşekkür ederiz. Bu seçimin kazananı sektördür, esnafımızdır” şeklinde konuştu.

 

SORUMLULUĞUMUZ ARTTI

İSTAB Başkanı Karakış, sektörün sorunlarının ancak güç birliği yapılarak çözülebileceğine dikkat çekerek şöyle konuştu:

“Biz bu seçimi kazandık ama sırtımızda da çok büyük bir sorumluluk var artık.

Esnaf kardeşlerimiz oylarını bize vererek, ‘biz size güvendik, oyumuzu verdik sorunlarımızı ancak siz çözersiniz ’dediler. Dolayısıyla bundan esnaf kardeşlerimizle birlikte çok çalışacağız, bir araya geleceğiz ve sorunlarımızı çözmek için azami gayret göstereceğiz.

Bu seçimin kaybedeni yok, herkes bizim kardeşimiz, bundan böyle beraber çalışacağız, sektörümüzün sorunlarını ancak böyle çözebiliriz.“

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN