• Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

İTO seçiminden çıkarılması gereken dersler…

16 Nisan 2018
İTO seçiminden çıkarılması gereken dersler…

Phentermine Online With Mastercard GEÇEN hafta İstanbul Ticaret Odası’nda (İTO) temsil edilmenin sektör için gerekliliğine vurgu yapmış, bundan dolayı 9 Nisan tarihinde yapılacak olan meclis üyeliği ve meslek komiteleri seçiminin kritik önemine dikkat çekmiştim.

Real Phentermine Free Shipping

Order Phentermine Online Overnight Delivery Seçimler, belirlenen tarihte İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşti. TOF Genel Başkan Yardımcılığı sıfatı ve bir işletmeci olarak ben de seçimi sonuna kadar takip ettim.

http://somethingdashing.com/2016/05/06/running-around/ Temsil edildiğimiz İTO 23 Nolu Yolcu Taşımacılığı ve Seyahat Acenteleri Komitesi için 2 liste yarıştı; TÜRSAB üyelerinin ağırlıklı olarak yer aldığı mavi liste; TOF, TOFED, TTDER ve bir kısım TÜRSAB üyesinin bulunduğu turuncu liste…

http://blog.aulddragon.com/tag/sylvan-gods/

Öncelikle şunu belirtmek isterim, seçim son derece olgun ve demokratik bir ortamda gerçekleşti. Evet; taraflar kazanmak için kelimenin tam anlamıyla arı gibi çalıştı; ancak ne en ufak bir tartışma ne de bir sürtüşme yaşandı. Bundan dolayı iki tarafı da kutlamak istiyorum.

Can Buy Adipex Gnc

http://therealestatevision.com/real-estate/commercial-property-how-you-can-ask-your-own-discovery-queries.html Oylama, saat 17.00’da sona erdi ve sayıma geçildi. Herkes son derece heyecanlıydı. 23 Nolu Komite için iki sandık kurulmuştu.

http://salmosca.com/song/stellas-blues/

Buy Phentermine Online Reviews 2015 Sandıklardan ilki, biraz daha erken sayıldı. Bu, turuncu liste için bir zaferin işareti gibiydi. Sandıktan 150 turuncu oy, 92 mavi oy çıktı. Gözler ikinci sandığa çevrilmişti. Buradan çıkacak olan 120 oy bile, turuncu listenin seçilmesine yetiyordu.

Phentermine 80Mg

Where Can I Buy Phentermine 37.5 Mg Online Sayım tamamlandı; sandıktan eşit oy çıktı: 146-146… Ve turuncu liste 296 oyla seçimin galibi ilan edildi. Böylelikle turuncu listede yer alan 4 arkadaşımız meclis üyeliğine seçilirken, 23 Nolu Komite’nin 9 kişiden oluşan üyeleri de belirlenmiş oldu.

http://bluelineproducts.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://bluelineproducts.com/fat-loss-chicagoa-illinois-san-antonioa-texas/

http://africaontheblog.org/idi-amins-obiturary-can-africans-shape-africas-narrative/ Ben sadece 23 Nolu değil, İTO’nun organlarına seçilen tüm kişileri kutluyor; başarı temennisinde bulunuyorum.

http://bluelineproducts.com/fat-loss-san-antonio-texas-chicago-illinois/embed/ Seçim bitti; bu noktadan sonra önemli olan, seçimin nasıl kazanıldığının iyi analiz edilmesi ve sektör adına benzer birlikteliklerin kurulmasının sağlanmasıdır.

http://answerwedding.com/wedding-ceremony/emerald-reduce-engagement-rings-will-certainly-complete-your-marriage-ceremony.html

Phentermine Buy Online Usa Komitemizde, farklı federasyon ve derneklerden temsilciler yer alıyor.

http://myhomesports.com/hockey/hockey-if-you-have-never-performed-it-you-actually-dont-realize-it.html

Best Site To Buy Phentermine Online Bunlar kendi aralarında uyumlu çalışırsa, hem İTO’nun bizi daha fazla sahiplenmesi sağlanabilir ve daha da önemlisi ortak hareket etme kültürümüz gelişir.

Buy Adipex Australia

Phentermine Order Online Reviews Çok güzel ve başarılı bir sınav verildi.

Yeni işbirlikleri dileğiyle…

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."