• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

ISUZU’dan mega teslimat: Bursa’ya tam 63 otobüs

27 Eylül 2016
ISUZU’dan mega teslimat: Bursa’ya tam 63 otobüs

Anadolu ISUZU, kuntiçi ulaşımda kullanılmak üzere Bursalı taşımacılara 63 otobüs sattı. Citibus ve Citiport’lardan oluşan araçlar, törenle teslim edildi.

ANADOLU ISUZU, otobüs pazarında yaşanan daralmaya rağmen otobüs teslimatlarını kesintisiz sürdürüyor. Şirket, 2016’nın en önemli teslimatlarından birisini Bursa’ya gerçekleştirdi. ISUZU, yetkili bayisi Bursa Ağır Vasıta (BAV Otomotiv) aracılığıyla Bursa Doğu Bölgesi Otobüsçüler Odası’na tam 63 adet otobüs teslimatı yaptı. Citibus ve Citiport’lardan oluşan dev filo, törenle hizmete başladı.

Törende konuşan Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Şükrü Köse, otobüslerin teslim gününün, okulların açılış tarihine denk getirildiğini belirterek, buna vesile olan Anadolu Isuzu’ya ve Koçaslanlar Holding’e teşekkür etti. Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay da, Bursa’ya böyle önemli bir teslimat gerçekleştirmenin gururunu yaşadıklarını dile getirerek, “Bu işbirliğinde emeği geçenlere şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Bu arada Anadolu Isuzu’ya ve Koçaslanlar firmasına duydukları güven ve verdikleri destek için; Burulaş Genel Müdürü Levent Fidansoy, Bursa Büyükşehir Genel Sekreteri İsmail Yılmaz, Bursa Özel Halk Otobüsçüleri Yönetim Kurulu Başkanı Sadi Eren ve Bursa Özel Halk Otobüsçüleri Odası Başkanı Ramazan Umur’a plaketler verildi.

 

isuzu-bursa isuzu-bursa1

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."