• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.834 / 4.842
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

ISUZU’dan 4 kente 25 otobüs teslimatı

18 Aralık 2017
ISUZU’dan 4 kente 25 otobüs teslimatı

Anadolu ISUZU, yılın son günlerinde 10’u Ankara, 10’u Manisa, 4’ü Niğde ve 1 adedi de Bayburt olmak üzere 4 ile toplam 25 küçük otobüs teslimatı yaptı.

KÜÇÜK otobüsün ihracat lideri Anadolu Isuzu, özellikle yılın son çeyreğinde gerçekleştirdiği araç satışlarıyla pazardaki etkinlğini artırmaya devam ediyor. Otomotivin güçlü şirketi, son olarak 4 ile toplam 25 otobüs teslimatı gerçekleştirdi. Teslimatın ilk durağı Ankara oldu. Anadolu Isuzu, Ankara bayisi Gençler Oto aracılığıyla, Ankara Otogarı Otobüs ve Otobüs İşletmecileri Kooperatifi’ne 10 adet Novo Citi otobüs teslimatı gerçekleştirdi. Kooperatif Başkanı Ethem Ateş, ISUZU markasına duydukları güvenin bir karşılığı olarak Novo’yu tercih ettiklerini belirterek, bu alımda her türlü kolaylığı sunan Gençler Oto ve ISUZU yetkililerine teşekkür etti.

Anadolu Isuzu Otobüs iş Birimi Satış Direktörü Tunç Karabulut da, kooperatifin Novo’yu tercih etmesinin kendileri için gurur verici olduğunu belirterek, araçların hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

Bayburt’a Novo Lux

Teslimatın ikinci durağı ise Bayburt oldu. ISUZU’nun 14 farklı ilde yetkili satıcısı olarak faaliyet gösteren Öztopraklar Otomotiv, düzenlenen törende Bayburt Seyahat’e 1 adet Isuzu Novo Lux teslim etti. Törene Anadolu Isuzu adına Otobüs Bölge Satış Sorumluları Murat Küçük, Emin Günışık ve Burak Darıcı katıldı.

 

Manisa’ya Novo Lux

Bir diğer önemli teslimat ise, Yükseliş Otomotiv aracılığıyla Manisalı Barem Turizm’e yapıldı. 10 adet ISUZU Novo Lux’ün teslimatına; Anadolu Isuzu Otobüs iş Birimi Satış Direktörü Tunç Karabulut, Otobüs Satış Yöneticileri Onur Çetinkaya, Ferhat Sancaklı, Otobüs Bölge Satış Sorumlusu Emin Günışık, Yükseliş Otomotiv yöneticileri ile Barem’in yekilileri katıldı.

 

Niğde’ye de Novo Lux

Niğde’de düzenlenen araç teslimat töreninde ise yoğun bir katılım vardı. Niğde, Kayseri, Nevşehir, Yozgat, Sivas ve Tokat’ta faaliyet gösteren Anadolu Isuzu yetkili satıcısı Okur Otomotiv, 4 adet Isuzu Novo Lux model aracı Niğde’nin personel taşımacılığında ön plana çıkan markası Acar Seyahat’e teslim etti. Törende aynı zamanda daha önceden teslim edilen Isuzu marka araç filosu da sergilendi. Anadolu ISUZU adına Tunç Karabulut, Onur Çetinkaya, Ferhat Sancaklı, Murat Küçük, Emin Günışık ve Burak Darıcı’nın hazır bulunduğu teslimat törenine Emniyet Müdürü Salim Çobanoğlu, Belediye Başkanı Rıfat Özkan, mali ve mülki amirler, siyasiler ve vatandaşlar katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."