17:52:16
  • Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

ISUZU, NOVO ile gücüne güç katıyor

3 Ocak 2018
ISUZU, NOVO ile gücüne güç katıyor

Best Site To Buy Phentermine Online Anadolu ISUZU, peş peşe gerçekleştirdiği Novo teslimatlarıyla, pazardaki etkinliğini artırıyor. Şirket, son olarak yetkili bayi Karseç Otomotiv aracılığıyla Eskişehirli Agiç Ulaştırma’ya 9 adet Novo Lux sattı.

http://blog.aulddragon.com/2017/09/parrafaire-the-naga-prince/

Where Can I Buy Phentermine 37.5 Mg Tablet KÜÇÜK otobüsün ihracat lideri Anadolu ISUZU, yılın ikinci yarısında iç pazara yönelik gerçekleştirdiği satışlarla dikkatleri üzerine çekiyor.

Buy Phentermine Online Uk Özellikle Novo serisi araçlar, şirketin pazar payını önemli oranda artırıyor. Anadolu ISUZU’nun geçtiğimiz haftaki teslimat durağı Eskişehir oldu. ISUZU Eskişehir bayisi Karseç Otomotiv, bölgenin önde gelen personel taşımacılığı firması Agiç Ulaştırma’ya 9 adet Isuzu Novo Lux 29+1 Euro 6C aracı törenle teslim etti.

Cheap Overnight Phentermine

Buy Real Phentermine Online Eskişehir’de gerçekleştirilen teslimat töreninde, Karseç Otomotiv’den Aykut Gül ile Bekir Melih Karaaytaç, Agiç Ulaştırma’dan ise Yusuf ve İbrahim Agiç hazır bulundu…

http://africaontheblog.org/tag/travel/

http://bluelineproducts.com/recognizing-symptoms-of-anxiety-and-chronic-stress/ Araçlar için düzenlenen teslimatta konuşan Agiç Ulaştırma yetkililerinden Yusuf Agiç, yılın son yatırımı kapsamında ISUZU’dan 9 adet otobüs aldıklarını belirterek, “NOVO Lux, konforu, ekonomisi ve dayanıklılığı ile pazarın öne çıkan araçlarından birisi. Biz de filomuzu bu araçlarla takviye ederek, hem gücümüzü artırdık hem de hizmet kalitemizi…

http://somethingdashing.com/ads.txt

Online Phentermine Cod 2018 yılında da otobüs yatırımlarımız olacak. Bu işbirliğini devam ettirme arzusundayız.

Can You Buy Phentermine In Australia Bu alımda bizlere her türlü kolaylığı sunan ISUZU ve yetkili bayi Karseç Otomotiv yetkililerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

http://myhcgwholesale.com/five-minutes-run-guards-start-hunting/
YORUMLAR http://srmarchivists.org/?page=207 Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."