• Dolar Alış / Satış: 3.904 / 3.911
  • Euro Alış / Satış: 4.81 / 4.819
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

ISUZU, İzmir Otoshow’un en çok ziyaretçi çekeni oldu…

24 Ekim 2016
ISUZU, İzmir Otoshow’un en çok ziyaretçi çekeni oldu…

Otomotiv fuarlarının gözde firması Anadolu ISUZU, bu yıl ilk kez düzenlenen ‘İzmir Otoshow’a Novo S, D-Max’in son versiyonları ve kamyonet modeliyle katıldı. ISUZU’nun renkli standı, fuar süresince ziyaretçilerin ilgi odağı oldu…

OTOMOTİVİN güçlü aktörü Anadolu ISUZU, Türkiye’de ve yurtdışında düzenlenen bütün önemli fuarlara katılıyor, geliştirdiği son model araçları müşterileriyle buluşturuyor.

Anadolu ISUZU, son olarak TÜYAP tarafından bu yıl ilk kez Fuar İzmir’de düzenlenen “İzmir Otoshow, Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet ve Aksesuarları Fuarı”na da katıldı. İlk olmasına karşın fuar ve Anadolu ISUZU standı ziyaretçilerin akınına uğradı.

Fuara İzmir yetkili Araç Satış Bayi Erdiloğlu ile katılan ISUZU, standında; ağustos ayında lansmanı yapılan Novo S, altın renkli D-Max Off Road, D-Max V Cross, D-Max 4×2 Limited, NPR, N-Wide araç modellerini sergiledi.

 

NOVO S: Daha güçlü, daha ekonomik

7.5 metrelik uzunluğu ile üstün manevra kabiliyetine sahip olan Novo S, 190 beygir gücündeki motoru ile oldukça atik. Rekabetçi fiyat seviyesi ile sektöre ekonomik çözüm olan Novo S, Isuzu yetkili otobüs satış bayilerinde servis ve okul sektörünün hizmetine sunuluyor.

Anadolu ISUZU Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay ile Erdiloğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Erdil, fuar standında ziyaretçiler ile bizzat ilgilendi. Fatih Tamay, ilki gerçekleştirilen bu fuarda gördükleri ilgiden memnun olduklarını dile getirdi…

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."